اشاره به حضور ابی در سریال The Last of Us توسط نیل دراکمن

اولین هفته بدون سریال The Last of Us

ابی در سریال The Last of Us

به تازگی نیل دراکمن (Neil Druckmann)، به حضور ابی در سریال The Last of Us محصول شبکه اچ‌بی‌او (HBO) اشاره کرده است. او یکی از شخصیت‌های اصلی این مجموعه تلویزیونی در فصل دوم خواهد بود.

پس از موفقیت فصل اول سریال The Last of Us در شبکه اچ‌بی‌او که با اقتباس از یک بازی پسا آخرالزمانی انحصاری پلی‌استیشن (PlayStation) با همین نام ساخته شده است، شاهد تمدید شدن آن برای فصل دوم بودیم تا همچنان ماجراهای جوئل (Joel) با بازی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و الی (Ellie) با بازی بلا رمزی (Bella Ramsey) همچنان ادامه پیدا کند.

فصل دوم سریال The Last of Us به تازگی چراغ سبز گفته و تائید شده که با اقتباس از بازی The Last of Us Part II ساخته خواهد شد، هنوز تاریخ پخش رسمی‌ای برای این مجموعه تلویزیونی اعلام نشده است، اما بلا رمزی مدتی پیش در مصاحبه‌ای گفت که فکر می‌کند این فصل برای پخش در اواخر سال ۲۰۲۴ یا اوایل سال ۲۰۲۵ آماده شود.

سریال The Last of Us، در فصل دوم خود نیز مانند فصل اول قرار است بسیار به بازی اصلی وفادار باشد. نیل دراکمن و کریگ مازن (Craig Mazin)، شورانرهای این مجموعه تلویزیونی قبلا به صراحت اعلام کرده‌اند که هیچ برنامه‌ای برای روایت داستانی فراتر از بازی‌ها ندارند. البته فصل دوم The Last of Us قرار نیست دقیقا مشابه بازی The Last of Us Part II باشد و مانند فصل اول تغییراتی نسبت به بازی دارد. کریگ مازن همچنین گفته که برای به نمایش کشیدن اتفاق بازی The Last of Us Part II به بیش از یک فصل نیاز است، بنابراین ساخت فصل سوم این سریال نیز از همین حالا می‌توان حتمی دانست.

بازی The Last of Us Part II در زمان انتشار خود به دلیل اتفاقات داستانی خود با حواشی و جنجال‌های بسیاری همراه بود، همچنین یکی از دلایل ایجاد این جنجال‌ها حضور شخصیت با نام ابی (Abby) بود که در این عنوان نقش بسیار مهمی و کلیدی‌ای دارد و طبیعتا، در سریال نیز از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

اکنون نیل دراکمن در حساب کاربری خود در اولین هفته‌ای که دیگر قسمت جدیدی از این مجموعه تلویزیونی شبکه اچ‌بی‌او پخش نمی‌شود، با انتشار تصویری که در زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید، به حضور ابی در سریال The Last of Us اشاره کرده است. او همچنین نوشت:

امشب قسمت جدیدی از The Last of Us تو اچ‌بی‌او پخش نمی‌شه. اما فصل دوم تو راهه! تحمل کنید و زنده بمونید!

برای طرفدارانی که ممکن است با معنا و مفهوم این تصویر و داستان پشت آشنا نباشند، باید گفت که استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) که توسعه‌دهنده هر دو بازی مجموعه The Last of Us است، هر ساله روز شیوع (Outbreak Day) را دنیای این سری بازی را جشن می‌گیرد. در سال ۲۰۱۷ که هنوز بازی The Last of Us Part II منتشر نشده بود، استودیوی ناتی داگ این برای روز شیوع این تصویر را منتشر کرد که دست شخصیت ابی را نشان می‌دهد. در آن زمان هنوز طرفداران با شخصیت ابی آشنا نشده بودند، اما از همان موقع مشخص بود که این تصویر مربوط به شخصیتی در بازی است که نقشی مهم را در داستان ایفا می‌کند.

برخلاف دنیای تلویزیون که در آن آینده The Last of Us به طور نسبتا واضحی روشن است، فعلا اطلاعات زیادی از اتفاقات پیشروی این مجموعه در دنیای بازی‌های ویدئویی نداریم. استودیوی ناتی داگ فعلا در حال توسعه یک بازی چندنفره بر اساس دنیای این سری بازی است که جزئیات چندانی از آن نداریم. همچنین ساخت قسمت سوم بازی The Last of Us فعلا در هاله‌ای ابهام قرار دارد و نیل دراکمن گفته این عنوان در صورتی ساخته می‌شود که داستان قانع‌کننده برای آن وجود داشته باشد.

فصل اول سریال The Last of Us هم اکنون از طریق سرویس اچ‌بی‌او مکس (HBO Max) در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا