به آینده‌ی «سرگرمی» خوش آمدید!

«سرگرمی» یک رسانه‌ی مستقل خبری – تحلیلی حوزه‌های مختلف سرگرمی مانند بازی‌های ویدیویی، سینما، تلویزیون، کمیک‌بوک و فناوری است. ما با تمرکز ویژه روی مقوله‌ی تولید محتوای اصیل به صورت متنی و ویدیویی، سعی داریم تا استاندارد جدیدی را در بین رسانه‌های زمینه سرگرمی تعریف کنیم. سرگرمی محلی برای مطالعه مطالب، مقالات و اخبار روز و ترند ایران و جهان در زمینه‌های مختلف حوزه سرگرمی است و تیم تحریریه با ارائه محتوای با کیفیت، چه متنی و چه ویدیویی، همواره شما را به‌روز نگه می‌دارد و جوابگوی سلایق مختلف خواهد بود.

  

یک رسانه برای هر سرگرمی!

ما در طراحی «سرگرمی» از یک سیستم کاملا ماژولار و منعطف استفاده کرده‌ایم. سیستمی که به ما اجازه می‌دهد تا سایت را بتوانیم از ریشه به هر شکل و شمایلی که نیاز است دربیاوریم. این آزادی عمل باعث می‌شود تا ما بتوانیم به مرور زمان ویژگی‌ها و قابلیت‌های متنوعی را بر اساس رفتار و درخواست کاربرها پیاده‌سازی کنیم.

ما در سرگرمی، سرگرمی را به معنای واقعی معنی می‌کنیم. «سرگرمی» در معنای جهانی، یک رسانه Entertainment است. بازی‌های ویدیویی، سینما، تلویزیون، کمیک‌بوک و فناوری، بخش‌هایی هستند که ما کارمان را با آنها شروع کرده‌ایم و سعی داریم در طول زمان، آنها را گسترش دهیم.

محتوای اصیل

هر ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته، تیم تحریریه «سرگرمی» در تلاش است تا محتوایی کاملا اصیل را تولید کند. محتوایی که از دل نویسندگان و خبرنگارانی حرفه‌ای به وجود می‌آید. تالیف مقالات و تولید محتوای ویدیویی همگام با سلایق کاربران و در راستای ارتقا فرهنگ و دانش حوزه سرگرمی، هدف اصلی رسانه «سرگرمی» است.

رسانه سرگرمی میزبان بازی‌سازان، استریمرها، گیمرها و همه‌ی فعالان دنیای سرگرمی از هر حوزه‌ای است. تعامل سازنده با این دست از افراد، احترامی متقابل به مخاطب «سرگرمی» است. رسانه‌ای که به رسالت خود یعنی اطلاع‌رسانی، نقد و به چالش کشیدن هر موضوعی در حوزه‌ی سرگرمی پایبند است.

تعامل با فعالان حوزه سرگرمی

بی‌طرف و مستقل

ما در رسانه‌ی سرگرمی، در تلاشیم تا ماهیت مستقل خود را حفظ کنیم. وابستگی خاصی به جناح، ارگان یا جریانی نداشته باشیم و در تریبون خود از هر قشری برای گفتمان استفاده کنیم. رویکرد تحریریه سرگرمی نیز در قبال مطالب و محتوای ویدیویی به همین شکل خواهد بود و شما با یک جریان فکری آزاد مواجه هستید.0

هدف بزرگ ما در سرگرمی، تولید محتوای اصیل است. بخشی از این تولید محتوا به صوت و تصویر مربوط است. برنامه‌های ویدیویی و پادکست‌های صوتی با بالاترین استاندارد ممکن، بخش اعظمی از فعالیت رسانه سرگرمی را تشکیل می‌دهد. از برنامه‌هایی مانند چک‌پوینت که تریبونی برای تحلیل و موشکافی موضوعات ترند روز دنیای گیم است و میزبان بازی‌سازان و فعالان حوزه سرگرمی می‌تواند باشد، تا چک‌پوینت پلاس که از استریمرها، تولیدکنندگان محتوا و بازیکنان حرفه‌ای استقبال می‌کند.

«سرگرمی» در سراسر دنیا

هدف رسانه‌ی «سرگرمی»، در دسترس بودن از طریق هر سرویسی است. صوتی و تصویری، شما می‌توانید ما را از معتبر‌ترین و بهترین پلتفرم‌های جهانی دنبال کنید، به برنامه‌های ما گوش دهید یا آنها را با بالاترین کیفیت تماشا کنید:

این ما هستیم!

با سرگرمی همیشه همراه باشید

بالا