تاریخ پخش فصل دوم The Last of Us چه زمانی خواهد بود؟

طرفداران چقدر باید برای فصل دوم منتظر بمانند؟

تاریخ پخش فصل دوم The Last of Us

بلا رمزی (Bella Ramsey) به تازگی در مصاحبه‌ای درباره تاریخ پخش فصل دوم The Last of Us محصول شبکه اچ‌بی‌او (HBO) صحبت کرده است.

فصل اول سریال درام پسا آخرالزمانی The Last of Us که با اقتباس از بازی محبوب پلی‌استیشن (PlayStation) و استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) ساخته شده است، موفقیت بزرگی برای شبکه اچ‌بی‌او بود. این مجموعه تلویزیونی خیلی زود برای یک فصل دیگر تمدید شد و انتظار می‌رود که رویدادهای دومین نسخه این سری بازی یعنی The Last of Us Part II در آن به نمایش گذاشته شود.

کریگ مازن (Craig Mazin)، شورانر این سریال مدتی پیش تائید کرد که بازیگر نقش الی (Ellie) برای فصل دوم تغییر نخواهد کرد و در نتیجه، با وجود این که یک پرش زمانی چند ساله در فصل جدید وجود دارد، اما بازهم بلا رمزی برای بازی در نقش الی بازمی‌گردد. او همچنین اعلام کرد که فصل دوم این سریال ممکن است نسبتا با بازی متفاوت باشد، دقیقا مشابه فصل اول که تغییراتی نسبت به بازی داشت.

اکنون سوال بسیار بزرگی که برای بسیاری از طرفداران و مخاطبان وجود دارد این است که تاریخ پخش فصل دوم The Last of Us چه زمانی است و آن چقدر باید برای تماشا آن منتظر بمانند.

بلا رمزی، ستاره سریال The Last of Us اخیرا در برنامه تلویزیونی The Jonathan Ross Show حضور پیدا کرده و در آن اطلاعاتی را راجع به تاریخ پخش فصل The Last of Us به اشتراک گذاشته است.

این طور که بلا رمزی می‌گوید، ممکن است که طرفداران مجبور باشند برای تماشا فصل جدید حدود دو سال منتظر بمانند، زیرا او پیش‌بینی می‌کند که فیلمبرداری فصل دوم در اواخر سال میلادی جاری آغاز شود. سپس بعد از طی شدن مراحل فیلمبرداری و تولید سریال، احتمالا فصل جدید این مجموعه تا پایان سال ۲۰۲۴ یا اوایل سال ۲۰۲۵ آماده پخش از تلویزیون شود. او در این رابطه گفت:

یه مدتی باید بگذره. فکر می‌کنم احتمالا تا پایان امسال، فیلمبرداری فصل بعدی رو شروع می‌کنیم. بنابراین احتمالا اواخر سال ۲۰۲۴ یا اوایل سال ۲۰۲۵ فصل جدید پخش می‌شه.

پیش از این، پدرو پاسکال (Pedro Pascal)، بازیگر نقش جوئل (Joel) نیز در مصاحبه‌ای گفته بود که فکر می‌کند فیلمبرداری فصل دوم در سال ۲۰۲۳ شروع می‌شود.

فیلمبرداری فصل اول سریال The Last of Us از ماه ژوئیه ۲۰۲۱ آغاز شد و با توجه به این که پخش این مجموعه تلویزیونی از ژانویه ۲۰۲۳ آغاز شد، می‌توان گفت که سریال یک چرخه تولید حدودا ۱۸ ماهه داشته است. از آنجایی که ساخت فصل دوم برای این مجموعه اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسید، به احتمال زیاد شورانرهای سریال یعنی کریگ مازن و نیل دراکمن (Neil Druckmann) از مدت‌ها پیش برای تولید این فصل برنامه داشته است، بنابراین به نظر می‌رسد سرعت مراحل پیش‌تولید آن به قدری باشد که فیلمبرداری را بتوان تا پایان سال ۲۰۲۳ شروع کرد.

کریگ مازن مدتی پیش درباره اقتباس از بازی تحسین‌شده The Last of Us Part II صحبت کرده بود و گفت که این عنوان نسبت به بازی اول وسعت بیشتری دارد. بنابراین نمی‌توان تمام اتفاقات آن را در یک فصل جای داد و حداقل به دو فصل برای این کار نیاز است. با توجه به این صحبت‌ها می‌توان به طور تقریبا حتمی گفت که سریال The Last of Us حداقل برای دو فصل دیگر به کار خود ادامه خواهد داد. هنوز از آینده سری بازی The Last of Us اطلاعاتی نداریم، بنابراین مشخص نیست که یک بازی سوم از این مجموعه ساخته می‌شود تا منبع اقتباس فصل‌های بعدی سریال شود یا خیر.

3.3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا