تریلر قسمت هفتم سریال The Last of Us الی و رایلی را نشان می‌دهد

بالاخره وقت روایت قسمت غم‌انگیز و دردناک داستان رسیده

تریلر قسمت هفتم سریال The Last of Us، با پخش قسمت ششم این مجموعه تلویزیونی منتشر شده و خبر از روایت داستانی غم‌انگیز و دردناک در این قسمت می‌دهد.

صبح امروز قسمت ششم سریال جذاب The Last of Us پخش شد و اکنون دیگر نوبت به روایت یکی از بخش‌های خشن و بی‌رحم داستان و همچنین ورود یکی از شخصیت‌های مهم و مورد انتظار به آن رسیده است. این سریال محبوب شبکه اچ‌بی‌او (HBO) که با اقتباس از یک بازی ویدئویی تحسین شده با همین نام ساخته شده، اکنون به بخشی رسیده که شخصیت‌های اصلی آن یعنی جوئل (Joel) و الی (Ellie) که پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و بلا رمزی (Bella Ramsey) باید با خطرات زیادی در سفر خود روبه‌رو شوند. آن‌ها همین الان هم توانسته‌اند تا از تهدیدات بسیار بزرگی مثل کلیکرها (Clickers)، بلوترها (Bloaters) و کاتلین (Kathleen) با بازی ملانی لینسکی (Melanie Lynskey) جان سالم به در ببرند.

اکنون جوئل پس ملاقات کوتاهی با برادرش تامی (Tommy) با بازی گابریل لونا (Gabriel Luna) باید به ادامه سفر بزرگ خود برود تا نهایتا به فایرفلای‌ها (Fireflies) برسد. پایان قسمت ششم سریال The Last of Us دقیقا شروع یکی از دردناک‌ترین و بی‌رحم‌ترین بخش‌های داستان این سریال بود. جایی که جوئل زخمی می‌شود و در آسیب‌پذیرترین شکل او را می‌بینیم. اکنون الی باید در این دنیای وحشی از او مراقبت کند و همچنین خودش به تنهایی از پس تهدیداتی بزرگ و ترسناک بربیاید. در این نقطه همچنین وقت آن می‌رسد که کمی بیشتر با گذشته او آشنا شویم و سازندگان پرده از رازهای مهم زندگی او بردارند.

اکنون تریلر قسمت هفتم سریال The Last of Us نیز منتشر شده که نگاه کوتاهی به این قسمت پراسترس و هیجان‌انگیز دارد. در قسمت هفتم الی باید از خود و جوئل در برابر آدم‌خوارهایی که منطقه را اشغال کرده‌اند، دفاع کند. همچنین رایلی (Riley) با بازی استورم رید (Storm Reid) نیز در این قسمت وارد می‌شود تا بخشی از گذشته الی را به تصویر بکشد. شما در ابتدای این مطلب می توانید این تریلر را تماشا کنید.

تریلر قسمت هفتم سریال The Last of Us چه اطلاعاتی در خود دارد؟

همان طور که شورانرهای سریال یعنی نیل دراکمن (Neil Druckman) و کریگ مازن (Craig Mazin) پیش از این وعده داده بودند، داستان سریال The Last of Us بسیار به بازی نزدیک است و در قسمت ششم اولین شکست بزرگ جوئل و الی در سفرشان رقم خورد. این قسمت اگرچه یک ملاقات دلگرم‌کننده بین جوئل و تامی داشت، اما با ورود شخصیت‌های داستان به دانشگاه کلرادو، شاهد روبه‌رو شدن آن‌ها با گروه آدم‌خوارها بودیم که آن‌ها را در موقعیتی سخت و چالش‌برانگیز قرار خواهند داد. در این قسمت بازهم شاهد تغییراتی به نسبت بازی بودیم و جوئل به جای افتادن روی یک میلگرد، توسط یکی از راهزنان با چاقو مجروح می‌شود.

در تریلر قسمت هفتم سریال The Last of Us می‌بینیم که این مجموعه تلویزیونی از داستان اصلی کمی منحرف می‌شود تا به دی‌ال‌سی بازی که Left Behind نام داشت، بپردازد. در این قسمت قرار است به جز تلاش برای زنده ماندن و مداوای جوئل توسط الی، شاهد روابط او با رایلی در سه هفته قبل از شروع جریان داستان باشیم. علاوه بر این در قسمت قرار است شاهد گاز گرفته شدن الی باشیم که در این نقطه مصونیت او از آلودگی آشکار خواهد شد.

قسمت هفتم سریال The Last of Us صبح دوشنبه، ۲۷ فوریه (۸ اسفند) از شبکه اچ‌بی‌او پخش خواهد شد.

3.7 7 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا