نسخه جدید سری The Elder Scrolls عنوانی قوی‌تر از Starfield خواهد بود!

بتزدا مثل همیشه به دنبال پیشرفت سبک نقش آفرینی است

نسخه جدید سری The Elder Scrolls عنوانی قوی‌تر از Starfield خواهد بود! نیما خدارحمی ۰ ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
نسخه جدید سری The Elder Scrolls

با انتشار نسخه نهایی بازی Starfield، حال تمرکز فعالان و کاربران به سوی پروژه بزرگ بعدی استودیو بتزدا (Bethesda) یعنی نسخه جدید سری The Elder Scrolls معطوف شده است و بد نیست بدانید که به گفته برخی فعالان، این بازی از استارفیلد نیز چشم گیر‌تر خواهد بود!

استارفیلد، جدیدترین انحصاری ایکس باکس موفق شد نمراتی فوق العاده را از منتقدین دریافت کند و طرفداران حتی پیش از تجربه این بازی، عاشق آن شده و به تحسین توسعه دهندگان این بازی پراخته‌اند. اما با انتشار این بازی، همه کاربران مشغول به تجربه آن شده و توجه خبرنگاران به بازی بعدی بتزدا یعنی The Elder Scrolls 6 جمع شده است.

بازی The Elder Scrolls 6 در حالی که بیش از پنج سال پیش معرفی شده، در پس پرده بوده و به تازگی وارد اولین مراحل توسعه خود شده است و این یعنی هنوز چند سالی با انتشار آن فاصله داریم. در این میان لازم به ذکر است که طبق اخبار انتشار یافته، این بازی مانند استارفیلد در انحصار کنسول‌های ایکس باکس و رایانه شخصی بوده و کاربران پلی استیشن از آن محروم خواهند ماند.

روز گذشته جز کوردن (Jez Corden)، از اینسایدرهای قابل اعتماد وبسایت معتبر Windows Central، ادعا کرده که نسخه جدید سری The Elder Scrolls حتی از بازی Starfield نیز قوی‌تر بوده و توسط موتور گرافیکی پیشرفته‌تری توسعه خواهد یافت.

کوردن در ادامه اشاره داشت که او متوجه شده که بتزدا قصد دارد موتورهای گرافیکی که برای توسعه بازی‌های سبک نقش آفرینی استفاده کرده را به طور مداوم پیشرفت داده و هر بازی انتشار یافته با بازی بعدی آن‌ها تفاوت چشم گیری داشته باشد. برای مثال آن‌ها تلاش بسیار زیادی برای کاهش زمان بارگیری بازی‌ها دارند که یکی از بزرگ‌ترین مشکلات بازی استارفیلد محسوب می‌شود.

در زمان انتشار این مطلب، هیچ خبری رسمی از تاریخ انتشار بازی The Elder Scrolls VI در دسترس نبوده و همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد، این بازی در اولین مراحل توسعه قرار دارد. همچنین لازم به ذکر است که بتزدا پس از انتشار این بازی، تمرکز خود را بر بازی Fallout 5 قرار خواهد داد.

بازی Starfield در حال حاضر برای تجربه در کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس و سری اس، همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس است. لازم به ذکر است که کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس می‌توانند این بازی را به شکل رایگان تجربه کنند. نظر شما درباره نسخه جدید سری The Elder Scrolls چیست؟ فکر می‌کنید این بازی نیازمند چه تغییرات عمده‌ای نسبت به بازی Starfield است؟ در انتظار نظرات شما هستیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا