ساخت بازی The Elder Scrolls 6 در چه مرحله‌ای است؟

عنوان نقش‌آفرینی مورد انتظار بتسدا گیم استودیوز از مرحله پیش‌تولید خارج شد

ساخت بازی The Elder Scrolls 6 در چه مرحله‌ای است؟ عرفان بدری ۰ ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
ساخت بازی The Elder Scrolls 6

پیت هاینز (Pete Hines)، معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات جهانی شرکت بتسدا گیم استودیوز (Bethesda Game Studios) به تازگی اطلاعات جدیدی در رابطه با روند ساخت بازی The Elder Scrolls 6 به اشتراک گذاشته و اعلام کرده که این عنوان از مرحله پیش‌تولید خارج شده و در مراحل اولیه توسعه قرار دارد.

اولین بار در سال ۲۰۱۸ بود که به طور رسمی از بازی The Elder Scrolls 6 و Starfield برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهمی رونمایی شد. در آن زمان اعلام شد که ساخت این دنباله مورد انتظار اگر چه چند سالیست که آغاز شده، اما در مرحله پیش‌تولید قرار دارد. حالا که عنوان Starfield عرضه شده، بتسدا گیم استودیوز در حال آماده شدن برای ورود به مراحل اصلی ساخت بازی The Elder Scrolls 6 است. طبق اخبار رسمی این عنوان نقش‌آفرینی بالاخره از مرحله پیش‌تولید گذر کرده و رسما وارد مراحل اولیه ساخت شده است.

این خبر توسط معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات جهانی شرکت بتسدا گیم استودیوز، پیت هاینز اعلام شده که اخیرا مصاحبه‌ای با رسانه وندال (Vandal) داشته و گفته که نسخه جدید بازی The Elder Scrolls دیگر در مرحله طراحی قرار ندارد و مراحل اولیه توسعه آن اغاز شده است. او همچنین تائید کرد که قرار نیست به این زودی‌ها چیزی درباره این اثر بشنویم و از آن جایی که بتسدا گیم استودیوز نیز فعلا مدتی را صرف پشتیبانی از Starfield می‌کند، باید گفت که چند سالی تا معرفی این عنوان باقی مانده است.

در اوایل سال جاری میلادی، فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس ایکس‌باکس (Xbox) بخش گیمینگ شرکت مایکروسافت (Microsoft) اعلام کرده بود که در حال حاضر بیشتر از ۵ سال تا عرضه بازی The Elder Scrolls 6 فاصله داریم.

جدیدترین ساخته شرکت بتسدا گیم استودیوز بازی Starfield است که هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس است. این عنوان اولین اثریست که با استفاده از موتور بازیسازی جدید بتسدا با نام Creation Engine 2 ساخته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا