ایستراگ بازی استارفیلد خاطرات ما از سری ارباب حلقه‌ها را زنده کرد!

روش استفاده از سیب زمینی‌ها بی نهایت است!

ایستراگ بازی استارفیلد خاطرات ما از سری ارباب حلقه‌ها را زنده کرد! نیما خدارحمی ۰ ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
ایستراگ بازی استارفیلد

دنیای مملو از ایستراگ بازی استارفیلد، لحظه به لحظه کاربران را غافلگیر کرده و این در حالی است که این عنوان انحصاری ایکس باکس هنوز به دست تمام کاربران نرسیده است! کاربران به تازگی ایستراگی از دنیای محبوب ارباب حلقه‌ها در بازی Starfield کشف کرده‌اند.

ما می‌دانیم که اشاره بازی‌های استودیو بتزدار (Bethesda) از جمله بازی‌های سری Fallout و Elder Scrolls به فرهنگ عامه (Pop Culture) چیز جدیدی نبوده و همانطور که انتظار می‌رفت بازی Starfield نیز از این سنت قدیمی پیروی کرده است. برای مثال، بازی Fallout 4 به وفور گذری بر فرنچایزهایی بزرگ چون Alien، Titanic و Jaws داشته است.

همانطور که اشاره شد بازی استارفیلد نیز این سنت را پایدار نگه داشته و در جدیدترین کشف کاربری با نام turntrout101 این بازی به دنیای ارباب حلقه‌ها یا همان The Lord of the Rings اشاره دارد. ایستراگ کشف شده مربوط به سیب زمینی‌های درون این بازی است. شما با توجه به توضیحات سیب زمینی‌ها در بازی استارفیلد، متوجه اشاره به مکالمه معروف میان سم وایز گمجی (Samwise Gamgee) و گالوم (Gollum) در فیلم The Lord of the Rings: The Two Towers می‌شوید.

در بخش توضیحات سیب زمینی‌های بازی استارفیلد، ما شاهد جمله «می‌توان آن را به روش‌های مختلف آماده کرد. پخته، له شده، برای استفاده در آش. دستور پخت آن تقریبا بی نهایت است.» خواهیم بود.

این توضیحات به طور مستقیم به مکالمه سم و گالوم درباره سیب زمینی اشاره دارد. البته نباید فراموش کرد که مکالمه ادا شده در فیلم، به طور مستقیم از رمان نوشته شده توسط تالکین (J. R. R. Tolkien) الهام گرفته است. اما توضیحات سیب زمینی در بازی استارفیلد با اندکی تغییر در اختیار ما قرار گرفته، با این حال می‌توان از اشاره آن به سری محبوب ارباب حلقه‌ها اطمینان داشت.

در پایان بد نیست اشاره داشت که این اولین اشاره بازی‌های بتزدا به فرنچایز دوست داشتنی ارباب حلقه نبوده و قطعا آخری نیز نخواهد بود. ما سال‌ها پیش و در بازی The Elder Scrolls: Arena که در سال ۱۹۹۴ به انتشار رسیده نیز به وفور شاهد اشاره به ارباب حلقه‌ها هستیم. علاوه بر آن همه ما می‌دانیم که تمام سری بازی The Elder Scrolls از رمان‌های نوشته شده توسط تالکین الهام گرفته و نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت.

بازی Starfield در تاریخ ۶ سپتامبر سال ۲۰۲۳، برابر با ۱۵ شهریور ماه سال جاری به شکل جهانی برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس و سری اس و همچنین رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. همچنین باید اشاره داشت که دارندگان نسخه پرمیوم این بازی از همین حالا می‌توانند به تجربه آن بپردازند. نظر شما درباره ایستراگ‌های بازی استارفیلد چیست؟ شما کدام ایستراگ بازی استارفیلد را بیش از دیگر ایستراگ‌ها دوست دارید؟ در انتظار نظرات شما هستیم.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا