برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

نیل دراکمن زمانی قصد ساخت اسپین آف بازی The Last of Us را داشت

اسپین آفی با محوریت آنا، مادر الی

نیل دراکمن زمانی قصد ساخت اسپین آف بازی The Last of Us را داشت ۰ ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
اسپین آف بازی The Last of Us

نیل دراکمن (Neil Druckmann)، خالق مجموعه بازی‌ها و سریال The Last of Us اخیرا فاش کرده که زمانی قصد داشت اسپین آف بازی The Last of Us را بسازد.

مجموعه بازی‌های The Last of Us ساخته استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) یکی از تحسین‌شده‌ترین و پرطرفدارترین سری بازی‌های ویدئویی در چند سال اخیر است. تا به الان دو نسخه از این مجموعه ساخته شده و همچنین یک عنوان چندنفره نیز بر اساس جهان آن در دست توسعه قرار دارد. اما این طور که به نظر می‌رسد، زمانی اسپین آف بازی The Last of Us نیز قرار بوده که ساخته شود تا ما را بیشتر با دنیای این سری بازی آشنا کند و همچنین به یکسری از سوالات پاسخ بدهد.

طرفداران سری The Last of Us مدت‌هاست که علاقه به ساخت یک پیش‌درآمد یا اسپین آف بازی The Last of Us دارند. تقریبا درباره فاصله ۲۰ ساله بین شروع بازی اول تا آغاز ماجراهای جوئل (Joel) در آن هیچ اطلاعات خاصی نداریم، در حالی که بدون شک در این دوره اتفاقات مهم و تاثیرگذاری برای این شخصیت می‌افتند که ارزش روایت را دارند.

همچنین درباره شخصیت الی (Ellie) نیز بازیکنان سوالات بی‌شماری دارند که می‌توان از طریق ساخت یک عنوان پیش‌درآمد به آن‌ها پاسخ داد. اکنون نیل دراکمن در مصاحبه‌ای که با برنامه Kinda Funny داشته، فاش کرد که زمانی قصد داشت اسپین آف بازی The Last of Us را با تمرکز روی شخصیت آنا (Anna)، مادر الی بسازد. این پروژه که البته قرار نبود توسط استودیوی ناتی داگ توسعه پیدا کند، قرار بود به ماجراهای آنا بپردازد و همچنین درباره مصونیت الی در برابر کوردیپس (Cordyceps) و رابطه او با گروه فایرفلایز (Fireflies) توضیح دهد و نهایتا در آن می‌دیدیم که چه اتفاقی باعث شدند تا الی و جوئل با یکدیگر برخورد کنند.

نیل دراکمن اطلاعات بیشتری را در این رابطه به اشتراک نگذاشت و تنها گفت که استودیویی که قرار بود این بازی را توسعه دهد، توسط گرگ میلر (Greg Miller)، مجری برنامه Kinda Funny به او معرفی شده بود. با این که قطعا این عنوان از ایده بسیار خوبی برخوردار بوده، اما نهیتا کنار گذاشته شد و هیچ وقت ساخته نشد. او همچنین گفت که این داستان ابتدا قرار بود که در نسخه اول The Last of Us به تصویر کشیده شود، اما چون به این شکل داستان بیش از حد به گذشته می‌رفت، آن‌ها نمی‌توانستند آن را در این بازی بگنجاند.

در طول قسمت نهم سریال The Last of Us، محصول شبکه اچ‌بی‌او، نهایتا برای اولین با آنا، مادر الی آشنا شدیم. شخصیتی که اشلی جانسون (Ashley Johnson)، صداپیشه الی در بازی‌ها نقش او را ایفا کرده بود. آنا در حالی که توسط یک آلوده گاز گرفته شده، الی را به دنیا می‌آورد و احتمالا دلیل مصونیت الی نیز همین باشد، در ادامه این قسمت نیز مارلین (Marlene) به جوئل توضیح می‌دهد که چنین فکری می‌کند و احتمالا الی قبل از به دنیا آمدن آلوده شده است.

آینده مجموعه The Last of Us در حال حاضر چندان مشخص نیست. این طور که به نظر می‌رسد پس از انتشار بازی چندنفره این سری، قرار است استودیوی ناتی داگ به سراغ یک پروژه دیگر برود و احتمالا تا چند سالی دیگر از آن خبری نباشد. با این حال سریال The Last of Us اخیرا برای فصل دوم تمدید شده و سازندگان تائید کرده‌اند که برای پوشش اتفاقات بازی دوم، به بیش از یک فصل احتیاج دارند، بنابراین از همین حالا می‌توان ساخت فصل دوم آن را نیز حتمی دانست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments