اپیزود مورد علاقه بازیگر نقش الی در سریال The Last of Us کدام است؟

چالش‌ها و لذت‌های فیلمبرداری یکی از عجیب‌ترین قسمت‌های سریال

اپیزود مورد علاقه بازیگر نقش الی

بلا رمزی (Bella Ramsey)، به تازگی راجع به قسمت هشتم سریال The Last of Us صحبت کرده و گفته که این قسمت، اپیزود مورد علاقه بازیگر نقش الی (Ellie) در این مجموعه تلویزیونی است.

پس از چند قسمت هیجان‌انگیز و پراتفاق، در قسمت هفتم سریال The Last of Us، محصول پرطرفدار شبکه اچ‌بی‌او (HBO) شاهد بودیم که ریتم داستان کمی کندتر از قبل شد و به جای ادامه پیدا کردن داستان اصلی، سازندگان تصمیم گرفتند تا در قسمت هفتم به گذشته بروند تا کمی بیشتر ما را با سرگذشت الی و اتفاقات عجیبی که برای او افتاد، آشنا کنند. این قسمت ماجرای الی و رابطه‌اش با رایلی (Riley) که استورم رید (Storm Reid) نقشش را بازی می‌کرد، بررسی می‌کند و شبی را نشان می‌دهد که این دو توسط یک مبتلا گاز گرفته می‌شوند و سپس الی از مصونیت خود در برابر آلودگی آگاه می‌شود. اما این قسمت هیجان‌انگیز بخش سریال نیست که روی الی تمرکز دارد و هنوز یک قسمت مهم دیگر باقی مانده است که در آن الی نقش بسیار مهمی دارد.

اکنون بلا رمزی مصاحبه تازه‌ای با رسانه Vogue داشته و در آن از اپیزود مورد علاقه بازیگر نقش الی در سریال The Last of Usپرده برداشته است. او در این مصاحبه از قسمت هشتم این مجموعه تلویزیونی که When We Are in Need نام دارد، صحبت کرد و گفت که ماهیت احساسی داستان در این قسمت باعث می‌شود که تبدیل به اپیزود مورد علاقه او در طول فیلمبرداری این اثر شود. بلا رمزی در این رابطه گفت:

این کار خسته‌کننده بود. اما روزهای فیلمبرداری این قسمت جزو روزهای مورد علاقه من سر صحنه فیلمبرداری سریال بود. این واقعا یجورایی خودآزارگری به نظر می‌رسه، اما صحنه‌هایی رو بیشتر از همه دوست دارم که به نوعی منو شکنجه و عذاب میدن.

پس از قسمت هفتم، اکنون به نظر می‌رسد که در قسمت هشتم سریال The Last of Us قرار است تا دوباره روند اصلی داستان برگردیم و الی تلاش می‌کند تا راهی برای بهبود و زنده نگه داشتن جوئل (Joel) با بازی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) پیدا کند. این تلاش‌ها نهایتا باعث می‌شود تا او با یکی از خطرناکترین و عجیب‌ترین شخصیت‌های منفی این مجموعه یعنی دیوید (David) با بازی اسکات شپرد (Scott Shepard) روبه‌رو شود. او یک واعظ و رهبر گروهی از بازماندگان است و می‌خواهد که الی به گروه او بپیوندد. با این حال روابط بین این دو و همچنین دیگر اعضای گروه دیوید بسیار پیچیده پیش می‌رود و در این بین شاهد اتفاقات خشن و پراسترسی خواهیم بود.

به جز دیوید، شخصیت دیگری نیز در قسمت هشتم سریال The Last of Us حضور خواهد داشت که طرفداران مدت نسبتا زیادیست که انتظار دیدنش را می‌کشند. این شخصیت که نفر دوم گروه دیوید است، جیمز (James) نام دارد و تروی بیکر (Troy Baker)، صداپیشه جوئل در هر دو نسخه بازی‌های ویدئویی نقش او را ایفا می‌کند. البته تروی بیکر تنها صداپیشه‌ بازی‌ها نیست که در این سریال حضور دارد. به جز او، اشلی جانسون (Ashley Johnson)، صداپیشه الی به عنوان مادر این شخصیت نیز حضور دارد که در یکی از دو قسمت پایانی سریال او را خواهیم دید. علاوه بر این مل دندریج (Merle Dandridge) صداپیشه شخصیت مارلین (Marlene) نیز در این سریال باز هم این نقش را تکرار کرده است. جفری پیرس (Jeffrey Pierce)، صداپیشه شخصیت تامی (Tommy) نیز به عنوان یکی از شخصیت‌های کاملا جدید سریال یعنی پری (Perry) ایفای نقش کرده بود که در قسمت‌های پیشین او را دیدیم.

با توجه به چیزی که در تریلر قسمت هشتم سریال The Last of Us دیدیم، می‌توان گفت که تمرکز اصلی این اپیزود روی الی است و همچنین جوئل همچنان در آستانه مرگ قرار دارد. طرفدارانی که بازی‌های The Last of Us را تجربه کرده‌اند، مطمئنا با اتفاقاتی که برای الی قرار است بیفتد، آشنایی دارند و قطعا می‌دانند که با چه قسمت بی‌رحم و خشنی قرار است روبه‌رو شویم. هنوز مشخص نیست که فصل اول این مجموعه تلویزیونی به شکلی به پایان خواهد رسید و نمی‌دانیم که آیا مانند قسمت اول بازی‌ها تمام می‌شود یا خیر، اما گفته شده قسمت پایانی فصل اول The Last of Us قسمت بحث‌برانگیزی خواهد بود که ممکن است عده‌ای آن را دوست داشته باشند و عده‌ای هم از آن متنفر شوند.

قسمت هشتم سریال The Last of Us صبح فردا، ۶ مارس (۱۵ اسفند) از شبکه اچ‌بی‌او پخش خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا