تصاویر قسمت هشتم سریال The Last of Us دیوید و گروهش را نشان می‌دهند

رویارویی با یکی از خطرناکترین دشمنان سریال

تصاویر قسمت هشتم سریال The Last of Us

به تازگی تصاویر قسمت هشتم سریال The Last of Us، محصول شبکه اچ‌بی‌او (HBO) منتشر شده‌اند که شخصیت دیوید (David) با بازی اسکات شپرد (Scott Shepard) و گروه بازماندگانش را به نمایش می‌گذارند.

در دو قسمت قبلی سریال The Last of Us دیدیم که دو شخصیت الی (Ellie) با بازی بلا رمزی (Bella Ramsey) و جوئل (Joel) با بازی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در شهر محافظت‌شده جکسون در وایومینگ با شخصیت تامی (Tommy) با بازی گابریل لونا (Gabriel Luna) ملاقات کردند و سپس از او جدا شدند تا خود را به دانشگاه کلرادو برسانند و اعضای گروه انقلابی فایرفلایز (Fireflies) را پیدا کنند. با این حال دو پایان قسمت ششم می‌بینیم که جوئل توسط چند مهاجم ناشناس به شدت مجروح می‌شود. سپس در قسمت هفتم الی او را به یک گاراژ می‌رساند و تلاش می‌کند تا از او مراقبت کند.

حالا پس از مدت‌ها انتظار، نوبت به قسمت هشتم سریال The Last of Us رسیده تا یکی از فصول مورد انتظار طرفداران در این داستان جذاب را به تصویر بکشد. این قسمت به روایت داستان بخش زمستان می‌پردازد و الی را در حالی نشان می‌دهد که باید با دشمنان وحشی و خطرناک مقابله کند و همچنین جوئل را زنده نگه دارد.

حالا به تازگی اچ‌بی‌او تصاویر قسمت هشتم سریال The Last of Us را منتشر کرده است که در آن‌ها شاهد حضور شخصیت شرور جدید این مجموعه تلویزیونی یعنی دیوید با بازی اسکات شپرد به همراه گروه بازماندگانش هستیم. این طور که به نظر می‌رسد، سریال قرار است نسبت به بازی اصلی بیشتر به این شخصیت بپردازد و چیزهایی را از او فاش کند که تا به حال ندیده بودیم. شما در زیر می‌توانید تصاویر قسمت هشتم سریال The Last of Us را مشاهده کنید:

در این تصاویر شاهد روبه‌رو شدن الی با دیوید و گروهش هستیم. همچنین تروی بیکر (Troy Baker) صداپیشه و بازیگر شخصیت جوئل در بازی‌های ویدئویی نیز در این قسمت حضور دارد و نقش یکی از اعضای گروه دیوید را بازی می‌کند و شما در تصاویر می‌توانید او را نیز ببینید.

یکی از نکات جالبی که این تصاویر دارند این است که در یکی از آن‌ها می‌بینیم دیوید رو به عده‌ای از افراد ایستاده و چیزی که به نظر می‌رسد کتاب مقدس است، در دست او قرار دارد. این طور که به نظر می‌رسد دیوید یک رهبر مذهبی و یک واعظ است. ما پیش از این در فصل زمستان بازی اصلی او را دیده بودیم، اما در سریال اچ‌بی‌او شاهد تغییراتی در شخصیت او هستیم.

همچنین با توجه به تریلری که از قسمت هشتم سریال The Last of Us منتشر شده، می‌توان گفت که صد درصد این قسمت قرار است بسیار پرتنش و استرس‌زا باشد و قطعا طرفدارانی که بازی اصلی را تجربه کرده‌اند، انتظار یک صحنه بسیار خشونت‌آمیز و تاثیرگذار را نیز دارند.

علاوه بر این در بخش‌هایی از تریلر می‌بینیم که دیوید می‌خواهد الی به گروهش بپیوندد، او می‌گوید که تنها کسی است که می‌تواند او را زنده نگه دارد، زیرا باقی مردمش خواهان مرگ او هستند. قسمت جدید سریال The Last of Us صبح دوشنبه، ۶ مارس (۱۵ اسفند) از شبکه اچ‌بی‌او پخش خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا