تریلر قسمت هشتم سریال The Last of Us الی را در مقابل گروهی ناشناس قرار می‌دهد

تلاش الی برای بقا

تریلر قسمت هشتم سریال The Last of Us، داستان الی (Ellie) را در فصل سرد زمستان، در مقابل گروهی از افراد ناشناس به تصویر می‌کشد.

صبح امروز قسمت هفتم سریال The Last of Us با محوریت داستان بسته‌ی الحاقی Left Behind به نویسندگی نیل دراکمن (Neil Druckmann) و کارگردانی لیزا جانسون (Liza Johnson) منتشر شد. این قسمت کمی داستان را از روند اصلی خود دور کرد و ما را به گذشته‌ی الی و دوستش رایلی (Riley) برد. تریلر قسمت هشتم سریال The Last of Us از بازگشت داستان در مسیر اصلی خبر می‌دهد که در آن، الی با گروهی از افراد ناشناس روبرو می‌شود.

شبکه‌ی HBO به تازگی تریلر قسمت هشتم سریال The Last of Us را با نام “When we are in need” منتشر کرد. اکنون می‌توان گفت که با توجه بار سنگینی که روی دوش الی قرار دارد، تمرکز داستان سریال بیشتر روی شخصیت الی قرار گرفته است. باید ببینیم الی تا کجا در این مسیر ادامه می‌دهد و تسلیم نمی‌شود.

پس از زخمی شدن جوئل (Joel)، حالا وظیفه‌ی نگهداری و درمان او، بر عهده‌ی الی است. در بخشی از تریلر الی را در حال پرستاری از جوئل می‌بینیم و در بخشی دیگر، او در حال شکار یک گوزن است. باید ببینیم با استفاده از آموزش‌های جوئل، آیا الی می‌تواند این گوزن را شکار کند یا خیر. در بخشی دیگر، دیوید (David) که در تریلر از او به عنوان رئیس این گروه یاد شد، از الی دعوت می‌کند تا به گروه‌شان ملحق شود. دیوید به الی می‌گوید که سایرین قصد کشتن او را دارند. اما دیوید می‌تواند از الی محافظت کند.

حضور تروی بیکر در سریال The Last of Us

اگر چه قبلا با این گروه در بازی The Last of Us دیدار کردیم، اما تریلر قسمت هشتم سریال The Last of Us، تصاویر جدیدی را از اعضای این گروه به نمایش می‌گذارد. اگر اخبار این سریال را دنبال کرده‌اید، می‌دانید که بسیاری از بازیگرهای اصلی در بازی The Last of Us، دوباره برای اجرای نقش در سریال هم حضور دارند. نکته‌ی جالب این تریلر، حضور تروی بیکر (Troy Baker) بازیگر نقش شخصیت جوئل در بازی The Last of Us، در نقش جیمز (James) است. جیمز یکی از افراد گروه دیوید، که در طول تریلر همیشه در کنار او قرار دارد. تماشای اجرای نقش تروی بیکر به عنوان یک شخصیت فرعی در سریال، قطعا تماشایی خواهد بود.

تریلر قسمت هشتم سریال The Last of Us، نوید صحنه‌های اکشن متعددی را می‌دهد. در بخشی از تریلر، الی در حال تیراندازی و فرار با اسب است. در ادامه شاهد دیوید در رستورانی هستیم که در حال آتش گرفتن است. باید ببینیم الی چگونه از پس اتفاقات قسمت هشتم برمی‌آید و چقدر در مراقبت از جوئل، موفق ظاهر می‌شود.

فقط دو قسمت از سریال The Last of Us باقی مانده و ماجراجوی جوئل و الی در دنیای آخر‌الزمانی آمریکا، به‌زودی به سرانجام می‌رسد. البته این سریال توسط شبکه‌ی HBO برای فصل دوم هم تمدید شد. مدتی قبل جفری پیرس (Jeffrey Pierce)، بازیگر نقش پری (Perry) در مورد احتمال تولید فصل سوم هم صحبت کرد. قسمت هشتم سریال The Last of Us دوشنبه‌ی هفته‌ی آینده ساعت 5:30 صبح به وقت ایران از شبکه‌ی HBO پخش می‌شود. فراموش نکنید که حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا