#مهسا_امینی

کنفرانس مایکروسافت و بتزدا از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند

بالاخره انتظارات به پایان رسید

کنفرانس مایکروسافت و بتزدا از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند مریم خواجوی ۰ ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
پشتیبانی مایکروسافت از زبان فارسی

آرون گرینبرگ، مدیر بازاریابی مایکروسافت طی توییتی اطلاعات بیش‌تری از کنفرانس ایکس‌باکس بتزدا در مراسم E3 منتشر کرد. بر اساس گفته‌های گرینبرگ، این مراسم از ۳۱ زبان که فارسی هم بین آن‌ها است، پشتیبانی خواهد کرد.

کم‌تر از ۴۸ ساعت دیگر به مراسم زنده‌ی ایکس‌باکس بتزدا (Xbox & Bethesda Games Showcase) باقی مانده است. در این کنفرانس مایکروسافت که حدود ۹۰ دقیقه به طول می‌انجامد، مایکروسافت از جدیدترین بازی‌های بتزدا و سایر استودیوهای خود در کنار عناوین آينده‌ی سرویس گیم پس و موارد بیشتر رونمایی خواهد کرد.

این اولین باری است که مایکروسافت و بتزدا به صورت مشترک در E3 برنامه دارند. این مراسم از آن جهت از اهمیت بالایی برخوردار است که مایکروسافت شرکت بزرگی همچون بتزدا را در کنار خود دارد؛ موضوعی که طرفداران را به شدت هیجان‌زده کرده تا ببینند این دو شرکت چه پروژه‌های بزرگی در چنته دارند.

احتمال زیادی وجود دارد که عناوین انحصاری همچون Hellblade 2 از استودیوی نینجا تئوری، Forza Motosport، Fable، S.T.A.L.K.E.R. 2 به علاوه‌ی آی‌پی‌های جدید معرفی شوند. با وجود اینکه برنامه‌های بتزدا برای این مراسم مشخص نیست، اما گمانه‌هایی مبنی بر معرفی بازی Starfield زیاد است؛ اقدامی که زیاد دور از انتظار نیست. مخصوصا که مایکروسافت به این طریق می‌تواند قدرت خود با خرید زنیمکس را به رخ رقیبان خود بکشد.

این مراسم از طریق کانال‌های رسمی ایکس‌باکس در توییچ، یوتیوب، فیسبوک و توییتر به صورت زنده نمایش داده خواهد شد. ضمن اینکه استریم زنده‌ی این برنامه از کیفیت 1080p و نرخ فریم ۶۰ پشتیبانی می‌کند. گرینبرگ در توییت خود از زبان‌هایی که این برنامه پشتیبانی می‌کند صحبت کرد که در بین آن‌ها زبان فارسی نیز به چشم می‌خورد. البته در وبسایت ایکس‌باکس ذکر شده است که در صورت عدم اتمام ترجمه برخی زبان‌ها تا زمان شروع مراسم، زیرنویس‌ها بعدا به آن اضافه خواهند شد.

مراسم زنده‌ی ایکس‌باکس بتزدا، ساعت ۲۱:۳۰ روز یکشنبه (۲۳ خرداد ماه ۱۴۰۰) به صورت زنده پخش می‌شود. لازم به ذکر است که در کنار این مراسم، نمایش یوبیسافت امشب در ساعت ۲۳:۳۰ برگزار خواهد شد. رسانه‌ی سرگرمی ضمن پوشش زنده‌ی این برنامه‌ها، به صورت کامل اخبار آن را منتشر خواهد کرد. شما می‌توانید تمامی اطلاعات و اخبار مرتبط با مراسم E3 را با هشتگ #SargarME3 در شبکه‌های اجتماعی و همچنین وب‌سایت سرگرمی دنبال کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا