1%
  • 0/10

تریلر بازی Guardians of The Galaxy با الهام‌گیری مستقیم از فیلم این اثر منتشر شد

اول انتقام‌جویان، حالا نگهبانان!

تریلر بازی Guardians of The Galaxy با الهام‌گیری مستقیم از فیلم این اثر منتشر شد ۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک

در رویداد E3 2021 استودیو اسکوئر انیکس (Square Enix) بالاخره تریلر بازی Guardians of The Galaxy را منتشر کرد که ظاهرا شباهت‌هایی را با فیلم آن دارد.

سال گذشته شرکت اسکوئر انیکس قدم در راهی گذاشت که می‌توانست ریسکی بزرگ، یه معنای از دست دادن بخش عظیمی از طرفدارانش باشد؛ ساختن بازی Marvel’s Avengers که با توجه به محبوبیت بالای سری فیلم‌های انتقام‌جویان بین کاربران، کوچک‌ترین خطایی را فوق‌العاده بزرگ‌تر نشان می‌داد. به هر حال طرفداران بیشتر نسبت به آنچه که در سینماها به عنوان MCU یا همان دنیای سینمایی مارول می‌شناسند، آشنایی دارند. به همین ترتیب نیز اگر قرار باشد تا قهرمانان آن از یک فرمت شناخته شده سینمایی، وارد دنیای بازی شوند، انتظاراتی که از آن می‌رود باورنکردنی خواهد بود.

این در حالی است که استودیو سازنده این اثر پا پس نکشیده و در جدیدترین اقدام خود اینبار انگشت اشاره را روی نگهبانان کهکشان گرفته و تریلر بازی Guardians of The Galaxy را منتشر کرده است. در این ویدیو می‌توانید شخصیت‌های این بازی را مشاهده کنید که بیشترین شباهت را با کاراکترهای دنیای سینمایی مارول دارند، اما از جهاتی برخی تغییرات بسیار کوچک و جزئی مانع این می‌شود که استودیو مارول به سراغ یک پرونده رسمی بر ضد آن برود.

همچنین لازم به ذکر است که از نظر گیم پلی، این بازی تفاوت‌های بسیاری را با Marvel’s Avengers خواهد داشت. به نحوی که اینجا دیگر قرار نیست تا شما در یک تجربه چهار نفره در سبک Co-Op دشمنان را تکه پاره کرده و هربار یکی از انتقام‌جویان را برای خود انتخاب کنید. بلکه در بازی Guardians of The Galaxy تنها شخصیتی که کنترل آن را در دست خواهید گرفت، استار لرد (Star-Lord) خواهد بود. در کنار آن نیز سایز اعضای تیم مانند مانتیس، گامورا، راکت و گروت حضور دارند و مبارزه می‌کنند اما روند بازی به صورت داستانی خطی بوده و خبری از کشتن تعداد بی‌نهایت دشمنان در یک منطقه خاص نخواهد بود.

بازی Guardians of The Galaxy برای عرضه در تاریخ ۴ آبان (۲۶ اکتبر) در کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی ایکس باکس و پلی استیشن به همراه پلتفرم رایانه شخصی برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments