تماشا کنید: عنوان انحصاری جدید ایکس‌باکس با نام Redfall در مراسم E3 معرفی شد

خون‌آشام‌ها نیز در انحصار ایکس‌باکس هستند!

کنفرانس ایکس باکس و بتزدا آنچنان پرسروصدا بود که برخی عناوین مهم دیگر شرکت‌ها در این میان محو شدند و در این میان ایکس باکس عنوان انحصاری جدیدی به لیست بلند بالای عناوین انحصاری نسل نهم خود افزود.

استودیو Arkane پایان کنفرانس خارق‌العاده ایکس باکس و بتزدا در رویداد E3 را با معرفی بازی جدید خود یعنی Redfall که در انحصار کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس و رایانه‌های شخصی خواهد بود اعلام کرد. بازی Redfall عنوانی شوتر اول شخص خون‌آشام محور، جهان باز و برپایه حالت Co-Op خواهد بود که توسط استودیو Arkane شهر آستین ایالت تگزاس توسعه می‌یابد. تریلر نمایش داده شده در کنفرانس E3 نگاهی کلی به شخصیت‌های بازی داشت که درحال مبارزه با خون‌آشام بودند و اگر توجه داشته باشید خون‌آشام‌ها در این عنوان با چیزی که ما به‌عنوان خون آشام می‌شناسیم متفاوت هستند.

داستان بازی ما در شهر ردفال ایالت ماساچوستز، جایی رخ داده که قهرمانان ما هرکدام نیروی مختص به‌خود را دارند و به مبارزه در برابر خون‌آشام‌هایی می‌پردازند که طی تحقیقاتی آزمایشگاهی به‌وجود آمده‌اند و به‌طور مداوم درحال جهش و توسعه هرچه بیشتر هستند تا رقابت در برابر آن‌ها سخت‌تر از پیش شود.

تیم ایکس باکس طی مقاله‌ای پس از رونمایی از تریلر بازی، اطلاعاتی تازه در اختیار ما گذاشت. شخصیت‌های بازی Redfall شامل لایلا الیسون (Layla Ellison) که می‌تواند به‌وسیله ارواح اجسام را جابه‌جا کند، جیکوب بویر (Jacob Boyer) تیراندازی ماهر و ارتشی سابق، رمی د لا روزا (Remi de la Rosa) که با دوست روباتی خود، برایبون (Bribon)، به این جنگ پیوسته و دیوایندر کراسلی (Devinder Crousley) محقق اتفاقات ماورا الطبیعه می‌شوند.

تابدین لحظه تنها بخش Co-Op چهارنفره بازی Redfall معرفی شده که البته به‌گفته استودیو Arkane این عنوان دارای بخش تک‌نفره و آنلاین چند نفره نیز خواهد بود. شما در این بازی می‌توانید سلاح‌های خود برای ورود به میدان مبارزه را انتخاب کرده تا به‌طور برنامه ریزی شده پیش بروید و شهر Redfall را از سلطه خون‌آشام‌ها خارج کنید. ریکاردو بیر (Ricardo Bare) از جمله کارگردانان بازی Redfall درباره این عنوان گفت:

خون‌آشام‌ها همیشه سرگرم کننده هستند. شخصیت‌های منفی قدیمی که به خوبی برای تمامی نسل‌ها تعریف شده‌اند و درهمین حین می‌توان چیزهایی تازه به آن‌ها افزود تا نسل‌های جدید نیز به قدر کافی از آن‌ها لذت ببرند. در بازی ما این خون‌آشام‌ها نتیجه تحقیقات علمی بیوتکنولوژی هستند.

در پایان تریلر نیز شاهد عبارت «تابستان ۲۰۲۲» بوده و زمان انتشار دقیق این عنوان اعلام نشده است. لازم به ذکر است که استودیو Arkane به‌طور همزمان درحال توسعه عنوان Deathloop است. همانطور که پیش‌تر اشاره شده معرفی این بازی بخشی از کنفرانس خارق‌العاده ایکس باکس و بتزدا در رویداد E3 بود که بدون شک تا چندین سال آینده کم‌ترین شرکتی می‌تواند چنین نمایشی از خود به جای بگذارد. شما نیز می‌توانید تمامی اخبار مرتبط با این رویداد را در #SargarME3 در شبکه اجتماعی اینستاگرام و همچنین وبسایت سرگرمی دنبال کرده و نظرات خود درباره بازی Redfall، رویداد E3 و همینطور پیشنهادات خود برای بهبود برنامه‌های سرگرمی را با ما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا