تماشا کنید: جدیدترین تریلر دنباله The Legend of Zelda: Breath of the Wild در E3

وجود ویژگی‌های ناآشنا و البته چشم‌نواز در دنباله شاهکار نینتندو

تریلر دنباله The Legend of Zelda: Breath of the Wild شب گذشته در کنفرانس نینتندو در E3 منتشر شد تا از نو توجه‌ها به‌سمت کنسول و عنوانی خارق‌العاده که متاسفانه از دید بسیاری دور مانده است جمع شود و بار دیگر نویدی شاهکاری تاریخ ساز را به ما بدهد.

دو سال پس از اعلام توسعه دنباله عنوان خارق‌العاده The Legend of Zelda: Breath of the Wild، کارگردان این سری ایجی آنوما (Eiji Aonuma) از تریلر جدید دنباله Breath of the Wild رونمایی کرد. جزئیات زیادی در این تریلر به‌نمایش درآمد که جای بحث‌های بسیاری دارند، ولی مهم‌ترین مسئله درباره این بازی قدرت استفاده از آسمان Hyrule برای گشت‌وگذار است.

همانطور که می‌توانید در تریلر دنباله The Legend of Zelda: Breath of the Wild مشاهده کنید چندین جزیره معلق در این بازی وجود داشته و حتی قلعه Hyrule نیز در آسمان‌ها شناور است. دیگر نکته جدید و جالب، استفاده لینک (Link) از قدرتی مانند یک پورتال است که به او توانایی عبور از میان جسمی جامد و کاملا سفت مانند سنگ را می‌دهد و همچنین نباید از قدرت نگه داشتن زمان و البته عقب راندن و پرتاب اجسام به‌سمت دشمنان چشم پوشی کرد.

اینگونه که در تریلر مشاهده شد ما اسرار زیادی برای کشف کردن داریم که مقداری با آن‌ها ناآشنا هستیم، ولی چه اتفاقی طی این بازی درحال رخ دادن است؟ آیا این عنوان دنباله بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild بوده یا در دورانی کاملا متفاوت رخ می‌دهد؟ نقش گانون (Ganon) در این میان چیست؟ پرسش‌های زیادی درباره این بازی وجود دارد! بااین حال همانطور که در انتهای تریلر نیز مشاهده کردید دنباله عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد و اثری از تاریخ دقیق انتشار بازی نیست.

متاسفانه تعداد طرفداران کم‌تر و فروش کم‌تر کنسول‌های نینتندو نسبت به سونی و مایکروسافت، باعث شده بسیاری از افراد عنوانی خارق‌العاده مانند The Legend of Zelda را تجربه نکنند، بااین حال این مبحث به معنای ضعف عنوان نبوده و باید تاحد ممکن از چنین عنوان خیره کننده‌ای حمایت کرد تا شاید گیمرهای بیشتری به تجربه این بازی و استفاده از نینتندو سوییچ روی بیاورند. نظر شما درباره تریلر دنباله The Legend of Zelda: Breath of the Wild چیست؟ فکر می‌کنید دنباله بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild می‌تواند موفقیت نسخه ابتدایی این سری را کسب کند؟ شما همچنین می‌توانید تمامی اخبار مرتبط با رویداد E3 را در #SargaME3 در شبکه اجتماعی اینستاگرام و همینطور وبسایت سرگرمی مشاهده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا