تماشا کنید: اولین تریلر Hitman Sniper: The Shadows راه‌های مختلف کشتن هدف را نشان می‌دهد

خبری از مامور ۴۷ نیست

تماشا کنید: اولین تریلر Hitman Sniper: The Shadows راه‌های مختلف کشتن هدف را نشان می‌دهد سورنا رضایی ۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی

شرکت اسکوئر انیکس در جریان کنفرانس E3 2021 خود اولین تریلر Hitman Sniper: The Shadows را به نمایش گذاشت.

در حالی که مدت زیادی از انتشار Hitman 3 برای پلتفرم‌های هدف و ثبت عملکردی قابل‌توجهی در زمینه تجاری نمی‌گذشت، اسکوئر انیکس با انتشار یک تیزر کوتاه از نسخه جدید سری هیتمن رونمایی کرد. ناشر ژاپنی آن زمان گفت بازی مزبور با نام موقت Hitman Sniper Assassins شناخته شده و برای سیستم عامل‌های تلفن همراه اندروید و iOS توسعه می‌یابد. همچنین تاکید داشت این عنوان توسط شعبه مونترال شرکت ساخته شده و نه تنها داستان کاملا تازه‌ای را روایت می‌کند، بلکه گیم‌پلی آن ویژگی‌های جدیدی را در خود جای داده‌ است. حال و با گذشت چند ماه، نام اصلی پروژه مشخص شد.

اسکوئر انیکس در جریان کنفرانس خود که شب گذشته در E3 2021 برگزار شد، اولین تریلر Hitman Sniper: The Shadows را به نمایش گذاشت. در ویدیوی تبلیغاتی صدای دایانا برن‌وود را می‌شنویم که در حال صحبت با فردی به نام مامور ۴۲۶ است. طبق گفته او، مامور ۴۷ بنا به دلایلی ناپدید شده و ارتباط خود را با سازمان قطع کرده است. در پی این اتفاق، دایانا اجازه یافته دیگر ماموران را فعال کند. در ادامه تریلر مشخص می‌شود ۴۲۶ در یک گروه عضویت دارد که مجموعا ۵ قاتل بالفطره را در خود جای داده است؛ گروهی که با نام The Shadows شناخته می‌شود.

شخصیت‌های اصلی بازی کیا، نایت، استون، کولزاک و سوجی نام داشته و هر کدام دارای قابلیت‌های منحصر به فردی هستند. اینکه هر کدام چه توانا‌یی‌هایی دارند فعلا مشخص نبوده و باید منتظر جزئیات بیشتر ماند. شخصیت‌های داستان در تازه‌ترین ماموریت خود باید با تهدیدی بزرگ مقابله کنند که قادر است نظم و ثبات جهان را به هم بریزد. در ضمن، سازندگان تاکید کرده‌اند داستان در دنیایی مشابه با سه نسخه اخیر هیتمن روایت نمی‌شود. با این حال، گیم‌پلی آن‌ها از جهاتی به یکدیگر شباهت خواهند داشت.

نام بازی به دو دلیل از Hitman Sniper Assassins به Hitman Sniper: The Shadows تغییر کرده است: دلیل اول این بود که ممکن است برخی کاربران محصول جدید را با Sniper Assassin اشتباه بگیرند. Sniper Assassin یک مد است که در نسخه‌های پیشین هیتمن قرار دارد؛ دلیل دوم و پایانی هم اینکه تاکید کند داستان برخلاف دیگر نسخه‌ها به مامور ۴۷ نپرداخته و روی گروهی به نام The Shadows تمرکز دارد.

Hitman Sniper: The Shadows، یکی از چندین پروژه‌ای است که با محوریت هیتمن ساخته می‌شود. دریک کولستاد (Derek Kolstad) خالق مجموعه جان ویک هم اکنون روی سریال تلویزیوتی مامور ۴۷ کار می‌کند. او در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود گفته بود شخصیت اصلی داستان در ابتدا کچل نیست و طی اتفاقاتی موهای خود را می‌تراشد. به این مورد، باید Hitman 3 را افزود که روند توسعه و انتشار آپدیت برایش ادامه دارد. در انتها، لازم به ذکر است The Shadows تا قبل از پایان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا