تریلر فیلم The Promised Land اثر جدید مدس میکلسن را با زیرنویس فارسی ببینید

بر اساس داستانی واقعی

استودیو تراست نوردیسک ساعاتی قبل تریلر فیلم The Promised Land را در کانال یوتیوب خود قرار داد که مدس میکلسن را در نقش اصلی دارد.

سینمای دانمارک بازیگران زیادی دارد اما تعداد کمی از آن‌ها توانسته‌‎اند به هالیوود آمده و دستاوردهای بزرگی را برای خود رقم بزنند. یکی از آن‌ها مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) است که با ایفای نقش منفی Casino Royale، بیستمین فیلم جیمز باند (James Bond)، به شهرتی جهانی رسید. او در ادامه استعدادهای بازیگری خود را بارها و بارها در آثار مختلف ثابت کرد که برای مثال می‌توان سریال Hannibal یا فیلم‌های Doctor Strange و Another Round را نام برد.

اگرچه مدس میکلسن در صنایع فیلم و سریال هالیوود فعال است، در آثار متعلق به دانمارک هم نقش آفرینی می‌کند. جدیدترین همکاری او و فیلمسازان کشورش، Bastarden نام داشته که در آمریکا و دیگر مناطق جهان تحت عنوان The Promised Land شناخته می‌شود. این اثر توسط نیکلای آرسل (Nikolaj Arcel) کارگردانی شده که با A Royal Affair توانست نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان شود. او همچنین The Dark Tower را در پرونده هنری خود دارد که بر اساس رمان‌های استیون کینگ (Stephen King) ساخته شد.

تراست نوردیسک ساعاتی قبل تریلر فیلم The Promised Land را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این اثر بر اساس داستانی واقعی ساخته شده و درباره سروانی به نام لودویگ کاهلن است که شرایط مالی خوبی ندارد. او می‌خواهد خارزاری (به زمین‌های دارای خاک فقیر گفته می‌شود) را به سکونتگاهی تبدیل کند تا شاید بدین طریق بتواند ورق را برای خودش و خانواده‌اش برگرداند. هر چند، در مسیر رسیدن به هدف با چالش‌ بزرگی مواجه می‌شود.

مس میکلسن، تنها بازیگر فیلم سرزمین موعود نیست که در میان مخاطبان غربی شناخته شده است. آماندا کالین (Amanda Collin) هم در این فیلم حضور دارد؛ فردی که سریال Raised by Wolves در پرونده هنری‌اش دیده می‌شود. از دیگر هنرپیشه‌ها می‌توان جیکوب لومان (Jacob Lohmann) و گوستاو لیند (Gustav Lindh) را نام برد.

فیلم The Promised Land از تاریخ ۱۳ مهر (مصادف با ۵ اکتبر) به سینماها می‌آید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا