#مهسا_امینی

مراحل تولید فیلم Fantastic Beasts 3 متوقف شد

به دلیل مثبت شدن تست کرونای یکی از اعضای تیم تولید

فیلم Fantastic Beasts

وب‌سایت Deadline به تازگی گزارش داده که مراحل تولید جدیدترین اسپین‌آف مجموعه هری پاتر، یعنی فیلم Fantastic Beasts 3 به دلیل مثبت بودن تست کرونای یکی از اعضای تیم سازنده، متوقف شده است.

فیلم Fantastic Beasts 3 یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های بلاک‌باستر سال آینده میلادی است. جدیدترین اسپین‌آف مجموعه هری پاتر که دیوید ییتس وظیفه کارگردانی آن بر عهده دارد و هنوز نام نهایی آن مشخص شده نشده است، چندین سال پس از وقایع Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald, اتفاق می‌افتد. بخشی از این فیلم در ریو دو ژانیرو، برزیل و بخش دیگر آن نیز در برلین، آلمان جریان دارد و قصه درگیری جهان جادوگران با جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند. بزرگترین تغییر این دنباله را نسبت به فیلم قبل، می‌توان تغییر بازیگر نقش گلرت گریندل‌والد دانست. پیش از این جانی دپ ایفای این نقش را بر عهده داشت، اما به دلایلی او مجبور شد تا از تیم تولید جدا شود و مدس میکلسن جایگزین او خواهد بود.

اکنون به تازگی Deadline گزارش داده که تولید این فیلم متوقف شده است. در گزارش این وب‌سایت آمده که شرکت Warner Bros بیانیه زیر را برای آن‌ها ارسال کرده است:

 

آزمایش کویید-19 یک عضو از تیم تولید فیلم Fantastic Beasts 3 مثبت شده است. این آزمایش مربوط به تست‌های مداوم و اجباری‌ای است که همه اعضای تولید انجام می‌دهند و پس از تائید مثبت بودن آزمایش یکی از افراد، او وارد قرنطینه شده است. ما به دلیل احتیاط بیشتر، تولید Fantastic Beasts 3 را متوقف کرده‌ایم و مطابق دستورالعمل‌های بهداشتی، دوباره آن را از سر خواهیم گرفت.

هنوز مشخص نشده که این عضو تیم، چه کسی بوده و چه نقشی در تولید داشته است، همچنین نمی‌دانیم ادامه مراحل تولید از چه زمانی شروع خواهد شد. فیلمبرداری Fantastic Beasts 3 در استودیوی Warner Bros Leavesden که خارج از لندن قرار دارد، در حال انجام بود.

ادی ردماین، کاترین واترسون، دن فاگلر، آلیسون سودول، ازرا میلر، کالوم ترنر، ویلیام نادیلام، کوین گاتری، پاپی کوربی توچ، جسیکا ویلیامز، ویکتوریا ییتس، جود لا و مدس میکلسن از جمله بازیگران سومین فیلم از مجموعه پنج‌گانه Fantastic Beasts هستند. این فیلم ابتدا قرار بود در تاریخ 12 نوامبر 2021 (21 آبان 1400) اکران شود، اما به دلیل جدایی جانی دپ که منجر به احتیاج وقت بیشتری برای پیدا کردن جایگزینی برای او بود و همچنین شیوع ویروس کرونا، اکران آن تا تاریخ 15 جولای 2022 (24 تیر 1401) عقب افتاد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا