پوسترهای جدید فیلم Chaos Walking تام هالند و دیزی ریدلی را نشان می‌دهد

شش پوستر جدید از بلاک باستر مورد انتظار Lionsgate

فیلم Chaos Walking

پس از یک انتظار طولانی، فیلم Chaos Walking بالاخره قرار است اکران شود. در حالی که فعلا چند هفته‌ای تا نمایش بلاک باستر مورد انتظار Lionsgate فاصله داریم، این شرکت تعدادی پوستر از این فیلم منتشر کرده که دیزی ریدلی، تام هالند و دیگر ستاره‌های آن را به نمایش می‌گذارند.

فیلم Chaos Walking به کارگردانی داگ لیمان که بر اساس کتاب The Knife of Never Letting Go نوشته پاتریک نس ساخته شده، یکی از بلاک باسترهای علمی-تخیلی مهم سال جاری است که بعد از یک سری تاخیرها بالاخره در تاریخ 5 مارس 2021 (15 اسفند 1399) اکران خواهد شد.

داستان فیلم Chaos Walking در آینده‌ای نه چندان دور جریان دارد، تاد هیویت (با بازی تام هالند)، ویولا (با بازی دیزی ریدلی) را پیدا می‌کند، یک دختر مرموز که بر روی سیاره‌ای که تاد در آن زندگی می‌کنند، سقوط کرده است. در این سیاره تمامی زنان ناپدید شده‌اند و مردان نیز تحت کنترل یک نیرو با نام Noise درآمده‌اند. اکنون تاد که قول داده از این دختر محافظت کند، باید قدرت درونی خود را کشف کرده و پرده از اسرار تاریک این سیاره بردارد.

شرکت Lionsgate به تازگی چند پوستر جدید از فیلم Chaos Walking منتشر کرده است که که علاوه بر دیزی ریدلی و تام هالند، دیگران بازیگران آن یعنی مدس میکلسن، سینتیا اریوو، نیک جوناس و دیوید اویلوو را به نمایش می‌گذارد. شما در زیر می‌توانید این پوسترها را مشاهده کنید:

 

فیلم  Chaos Walking با بازی تام هالند، دیزی ریدلی، مدس میکلسن، دمیان بیچیر، سینتیا اریوو، نیک جوناس، کارت سساتر و دیوید اویلوو در تاریخ 5 مارس 2021 (15 اسفند 1399) در سینماها اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا