تریلر Riders of Justice با هنرنمایی مس میکلسن از راه رسید

این اثر به‌زودی پرده نقره‌ای خواهد آمد

شرکت آمریکایی مگنولیا پیکچرز ساعاتی قبل تریلر Riders of Justice را در وب سایت یوتیوب منتشر کرده است. مس میکلسن نقش اصلی را ایفا می‌کند.

مس میکلسن (Mads Mikkelsen)، یکی از چندین بازیگر دانمارکی است که موفق شده پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرده و خود را به سطح اول سینمای جهان، یعنی هالیوود برساند. او با ایفای نقش در سه‌گانه Pusher به شهرت بسیاری در دانمارک دست یافت؛ شهرتی که زمینه‌ساز حضورش در آثار بیشتری شد. میکلسن با ایفای نقش منفی Casino Royale نه تنها تحسین منتقدان را برانگیخت، بلکه توانست نامی برای خود در سراسر جهان دست و پا کرده و همکاری‌اش را با استودیوهای آمریکایی افزایش دهد. او طی سال‌های گذشته در آثار موفقی حضور داشته که برای مثال می‌توان به سریال Hannibal و بازی ویدیویی Death Stranding اشاره کرد.

اگرچه مس میلکسن یکی از ستاره‌های حال حاضر هالیوود است، همکاری خود با استودیوهای دانمارکی قطع نکرد. او چندی پیش در Another Round حاضر شد و به واسطه عملکرد کم‌نقص خود، در فصل جوایز مورد توجه قرار گرفت. از دیگر همکاری‌های میکلسن با فعالان دانمارکی سینما می‌توان به Riders of Justice اشاره کرد. این فیلم درام و کمدی سیاه توسط آندرس توماس ینسن (Anders Thomas Jensen) ساخته شد که نویسندگی فیلم The Dark Tower محصول سال ۲۰۱۷ میلادی را در پرونده هنری خود دارد. جدیدترین اثر استودیو نوردیسک فیلمز در دسامبر گذشته در دانمارک اکران شد و به‌زودی توسط منگولیا پیکچرز به ایالات متحده آمریکا خواهد آمد.

مگنولیا پیکچرز اخیرا تریلر Riders of Justice را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته است. داستان با یک حادثه قطار و کشته شدن چندین نفر آغاز می‌شود. یکی از سرنشینان قطار، همسر مارکوس بوده است. او به عنوان سرباز در افغانستان مشغول خدمت بوده و پس از دریافت خبر فوت همسر، به کشور بازمی‌گردد تا در کنار دخترش باشد. در حالی که مارکوس و دخترش هنوز نتوانسته‌اند با غم از دست دادن کنار بیایند، مردی به نام اوتو به ملاقات پروتاگونیست می‌‌آید. او ادعا دارد حادثه قطار یک اتفاق عادی نبوده، بلکه رویدادی برنامه‌ریزی شده بود تا شاهدی که قصد داشت علیه رئیس گروه موتورسواری Riders of Justice شهادت دهد کشته شود. مارکوس پس از بررسی شواهد تصمیم می‌گیرد انتقام مرگ همسرش را از تمامی اعضای مرتبط با انفجار قطار بگیرد.

تریلر Riders of Justice نزدیک به سه دقیقه زمان داشته و به زبان دانمارکی است. با این حال، زیرنویس آمریکایی دارد تا مخاطبان در درک دیالوگ‌هایی که به زبان آورده می‌شود چالش خاصی نداشته باشند. ویدیوی مزبور سعی دارد خلاصه داستان را برای مخاطب به تصویر بکشد. در همین حین، شاهد المان‌های کمدی هستیم. اینطور که به نظر می‌رسد، المان‌های کمدی به گونه‌ای انتخاب شده‌اند که مخاطبان غیر دانمارکی هم بتوانند قادر به درکشان باشند.

Riders of Justice از تاریخ ۲۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۴ مه) به سینماهای ایالت متحده آمریکا خواهد آمد. نسخه دیجیتالی فیلم هم در ۳۱ اردیبهشت (مصادف با ۲۱ مه) در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا