پیش بینی‌ها راجع به عملکرد افتضاح فیلم The Marvels درست از آب درآمد!

شرایط روز به روز بدتر می‌شود

فروش افتتاحیه فیلم The Marvels

همان‌طور که کارشناسان پیش بینی کرده بودند، فروش افتتاحیه فیلم The Marvels در باکس آفیس داخلی بسیار پایین است.

جدیدترین محصول مشترک مارول و والت دیزنی (Walt Disney) که روی پرده نقره‌ای آمده، The Marvels نام دارد. کارول دنورز، مونیکا رمبئو و میس مارول (Ms. Marvel) در این اثر اتحادی را شکل می‌دهند تا بتوانند جلوی داربِن را بگیرند. او که افکاری شبیه به تانوس (Thanos) دارد، می‌خواهد سیارات زیادی را نابود کند.

با در نظر گرفتن عوامل مختلف، کارشناسان پیش بینی کرده بودند فروش داخلی مارولز در هفته افتتاحیه بین ۷۵ الی ۸۰ میلیون دلار باشد. با گذشت مدتی، این ارقام به ۶۰ الی ۶۵ میلیون دلار کاهش یافت. به هر حال، موارد مختلفی مثل پیش فروش بلیت‌ها نشان می‌دادند اوضاع چندان مساعد نبوده و فیلم مورد استقبال قرار نخواهد نگرفت.

فروش افتتاحیه فیلم The Marvels در باکس آفیس آمریکای شمالی حتی از پیش بینی‌ها هم کمتر است تا شاهد ثبت عملکردی افتضاح باشیم. فروش داخلی در هفته نخست تنها ۴۷ میلیون دلار بوده و بدین ترتیب ضعیفترین شروع داخلی در تاریخ Marvel Cinematic Universe به نام قسمت دوم کاپیتان مارول ثبت شود. این رکورد پیش از این در اختیار The Incredible Hulk بود که در هفته نخست ۵۵ میلیون دلار فروش داشت.

البته شرایط در باکس آفیس جهانی بهتر است. فیلم The Marvels توانست در کشورهای دیگر فروشی بالغ بر ۶۳ میلیون دلار ثبت کند تا مجموع فروشش در حدود ۱۱۰ میلیون دلار باشد. برای مقایسه می‌توان به Captain Marvel اشاره کرد که افتتاحیه جهانی‌اش ۴۵۶ میلیون دلار بود.

گروهی از کارشناسان و مخاطبان طی چند وقت اخیر بحث دور شدن مارول از روزهای اوج را مطرح کرده‌اند. این افراد معتقد هستند آثار مارول، چه سینمایی و چه سریالی، پس از Avengers: Endgame جذابیت لازم را نداشته و همین موضوع باعث شده استقبال مخاطبان به مرور زمان کاهش یابد. البته هیچ کس نمی‌تواند کیفیت و جذابیت برخی آثار مانند فصل دوم لوکی را انکار کند.

در حال حاضر مشخص نیست نسخه باکیفیت فیلم The Marvels چه زمانی منتشر می‌شود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا