1%
  • 0/10

بیوگرافی میس مارول | اونجر نوجوان مارول

ابرقهرمان مسلمان!

بیوگرافی میس مارول | اونجر نوجوان مارول ۰ ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ یوتوب سرگرمی! کپی لینک
بیوگرافی میس مارول

پس از پخش سریال میس مارول شاید بزرگ‌ترین سوال برای بسیاری از طرفداران این باشد که کامالا خان (Kamala Khan) کیست و پیشینه داستانی او چیست؟ به همین دلیل در قالب یک ویدیو، قصد داریم تا برای شما بیوگرافی میس مارول را توضیح دهیم.

شخصیت کامالا خان شاید به اندازه بعضی دیگر از کاراکترهای اصلی دنیای مارول دارای قدمت ۳۰ ساله به بالا نداشته باشد، اما در سال ۲۰۱۴ بود که اولین بار شخصیت میس مارول به عنوان یک ابرقهرمان مسلمان معرفی شد و کمیک شماره ۱ آن یه دست طرفداران رسید.

با این وجود طولی نکشید که به واسطه شباهت داستان این ابرقهرمان نوجوان و دغدغه‌های مدرسه‌ای او با پیتر پارکر (Peter Parker)، طرفداران به شدت از او استقبال کردند و بدین ترتیب، شماره‌های بیشتری از سری کمیک‌های میس مارول عرضه شد. همچنین او بعدها در کمیک‌های اونجرز در کنار سایر ابرقهرمانان مارولی و همچنین کاراکتر مورد علاقه خود، یعنی کاپیتان مارول قرار گرفت.

با این حال ماجراجویی میس مارول در زمین ۶۱۶ دنیای MCU ظاهرا چندان شبیه به نسخه کمیک بوکی نیست و او حتی به عنوان یک اینهیومن (Inhuman) یا همان نا انسان هم شناخته نمی‌شود! همچنین قدرت‌های او به جای اینکه از گاز تریجن (Trigen) باشند، در اینجا از یک مچبند خانوادگی گرفته شده‌اند که کامالا آن را در خانه پیدا می‌کند. این در حالی است که بسیاری از اتفاقاتی که برای او رخ می‌دهند، تقریبا با اقتباس مستقیم از کمیک گرفته شده و شخصیت‌های داخل داستان نیز دقیقا همان افراد هستند.

پس با این حساب، اگر علاقه دارید تا بیشتر درباره این شخصیت مارولی بدانید، بد نیست یکی از جدیدترین ویدیوهای کانال یوتوب سرگرمی که درباره همین موضوع است را از دست ندهید و با کلیک روی تصویر زیر، وارد صفحه ویدیو بیوگرافی میس مارول شوید!

کلیک کنید: تماشا در یوتوب سرگرمی

حتما نظرات خود را با ما در میان بگذارید و منتظر ویدیوهای بیشتر از رسانه سرگرمی باشید!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments