نقدهای فصل دوم Loki منتشر شدند؛ درخشش لوکی و یاران!

تنها دو روز با پخش فاصله داریم

نقدهای فصل دوم Loki

در حالی که دو روز به پخش از طریق دیزنی پلاس مانده، نقدهای فصل دوم Loki در شبکه اجتماعی ایکس قرار گرفته‌اند.

مارول با همکاری دیزنی پلاس طی سال‌های گذشته سریال‌های متعددی را برای طرفداران Marvel Cinematic Universe منتشر کرده اما هیچ کدام نتوانسته‌اند از لحاظ بازدید به پای Loki برسند. این اثر در قالب شش قسمت طی ژوئن الی جولای سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شد و ماجراجویی‌های خدای شرارت در مولتی ورس را به تصویر کشید.

فصل دوم لوکی ساخته شده و پخش آن بزودی آغاز می‌شود. قسمت‌های جدید به محض اتمام فصل نخست جریان داشته و تلاش‌های خدای شرارت برای یافتن سیلوی، قاضی رن اسلیر و میس مینت را نشان می‌دهد. تهدیدی بزرگ در راه بوده و لوکی برای مقابله با آن به کمک همه نیاز دارد. در ضمن، شخصیت منفی این فصل ویکتور تایملی است که یکی از واریانت‌های کانگ فاتح (Kang the Conqueror) محسوب می‌شود.

در فاصله دو روز مانده به پخش اولین قسمت، نقدهای فصل دوم Loki در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) قرار گرفته است. کارشناسان ۴ قسمت از ۶ قسمت جدید را تماشا کرده و بطور کلی می‌توان گفت بازخوردها بسیار مثبت بوده است. هر چند، نقاط ضعفی هم وجود دارد. در ادامه می‌توانید برخی از نقدهای کوتاه را مطالعه کنید:

برندن دیویس (Brandon Davis)، کارشناس رسانه Comicbook:

چهار قسمت ابتدایی معمایی جذاب با محوریت سفر در زمان را در خود جای داده است. فهمیدن برخی مفاهیم مرتبط با سازمان اختلالات زمانی سخت است. بازیگران در کنار هم عملکردی شگفت انگیز دارند. بطور کلی، فصل جدید عالی بوده و امیدوار هستم قسمت‌های پنجم و ششم یک جمع بندی درخور برای فصل جدید باشند.

استیون واینتراب (Steve Weintraub)، کارشناس Collider:

بسیاری از سریال‌های مشترک مارول و دیزنی پلاس ناامیدکننده بوده‌اند. با خوشحالی اعلام می‌کنم فصل دوم لوکی قطعاً ارزش وقتتان را دارد. چهار قسمت از شش قسمت را دیده‌ام و آن‌ها عالی بوده‌اند. کی هو کوان (Ke Huy Quan) فوق العاده بوده و نقش بزرگی در فصل دوم دارد. بی‌صبرانه منتظر قسمت‌های پنجم و ششم هستم تا ببینم فصل دوم را چطور به انتها می‌رسانند.

سم هارگریو (Sam Hargrave)، کارشناس TheDirect:

به پای فصل اول نمی‌رسد. داستان جذابیت کمتری داشته و در قسمت‌های ابتدایی جریان اتفاقات چندان مشخص نیست. عملکرد بازیگران فوق العاده بوده و شیمی بین آن‌ها عالی است. اما حالا کمتر از قبل نسبت به کانگ و فیلم Avengers 5 هیجان زده هستم.

اریک دیویس (Erik Davis)، کارشناس Fandango:

عاشق فصل دوم لوکی هستم. چهار قسمت ابتدایی را دیده‌ام و لوکی همچنان محبوبترین سریال مارولی من است. روایت داستان در این فصل سرعت دیوانه واری به خود گرفته و همین مسئله باعث شده هیجان و تنش همیشه در سطح بالایی باشد. [مانند فصل اول] هوشمندانه و عجیب و غریب بوده و شیمی بین بازیگران عالی است. کی هو کوان توجه‌ها را به سمت خود جذب می‌کند.

فصل دوم سریال لوکی در تاریخ ۱۴ مهر (مصادف با ۶ اکتبر) از راه می‌رسد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا