چه جوایزی در فصل دوم Fall Guys انتظار کاربران را می‌کشد؟

منتظر Crown بیشتر باشید

Fall Guys

استودیوی بازی‌سازی Mediatonic، سازنده‌ی Fall Guys: Ultimate Knockout، از جایزه‌های فصل دوم این عنوان می‌گوید.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout در فوریه‌ی ۲۰۲۰ توسط استودیوی Mediatonic و شرکت ناشر دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 عرضه شد. این بازی‌ پرطرفدار در سبک بتل رویال و پلتفرمر ساخته شده و توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند. خبر خوب برای بازیکنان این عنوان آن است که به زودی فصل دوم Fall Guys: Ultimate Knockout آغاز می‌شود که ویژگی‌های قابل تاملی را همراه خود دارد.

کاربران فال گایز با جمع‌آوری Crown‌ می‌توانند اسکین و موارد هیجان‌انگیز مختلفی را در بازی خریداری کنند. طبق اطلاعات منتشر شده از حساب توییتر فال گایز، کاربران در فصل دوم علاوه‌بر بردن در مسابقات، می‌توانند از طریق سیستمی که شبیه بتل پس خواهد بود، Crown‌ بیشتری دریافت کنند. در واقع، توسعه‌دهندگان می‌گویند در فصل جدید کاربران می‌توانند ۲۰ Crown‌ هدیه بگیرند و هر زمان که خواستند از آن‌ها استفاده کنند. علاوه‌بر این، در بخش‌های رقابتی هم پاداش‌ها افزایش خواهند یافت و برنده Crown بیشتری به‌دست خواهد آورد.

جالب است بدانید به‌تازگی اسکین هیجان‌انگیزی به Fall Guys: Ultimate Knockout اضافه شده که علاقه‌مندان می‌توانند آن‌ را خریداری کنند. Gris عنوانی است که اعضای استودیوی Mediatonic طبق آن اسکین جدید فال گایز را طراحی و منتشر کرده‌ که به واسطه‌ی آن، بازخورد خوبی هم از کاربران دریافت کرده‌اند. توجه داشته باشید که برای خرید این اسکین باید ۱۰ Crown هزینه‌ کنید. این اسکین هم‌اکنون برای کاربران دو نسخه‌ی PC و پلی‌استیشن 4 فال گایز در دسترس قرار دارد.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد این بازی محبوب بیشتر بدانید، می‌توانید نقد و بررسی بازی Fall Guys را از سرگرمی مطالعه کنید. همچنین، تعدادی از ترفندهای کاربردی فال گایز برای کسانی که می‌خواهند در تمام مینی‌گیم‌های این بازی پیروز شوند، در مطلبی جداگانه در دسترس قرار دارد و می‌توانید با کمک آن مهارت خود را بیشتر کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا