فصل دوم Fall Guys معرفی شد

این فصل در چه تاریخی منتشر می‌شود؟

فصل دوم Fall Guys معرفی شد نریمان هروی ۰ ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
فصل دوم Fall Guys

فصل دوم Fall Guys قرار است به زودی منتشر شود تا حال و هوای فضایی پای خود را به این بازی بتل رویال رایگان باز کند.

بازی Fall Guys استودیوی مدیاتونیک در حال حاضر رایگان است و بیش از ۲۰ میلیون بازیکن دارد. حالا نیز مشخص شده که فصل بعدی آن قرار است چگونه باشد. این بازی بتل رویال هم مثل خیلی از بازی‌های لایو سرویس دیگر، محتواهای جدید و جذابی را طی هر فصل منتشر می‌کند و موارد ظاهری، مراحل و چالش‌های جدیدی به این بازی تزریق می‌شوند.

فصل دوم Fall Guys با نام Satellite Scramble قرار است در تاریخ ۱۵ سپتامبر (مصادف با روز ۲۴ شهریور) منتشر شود. طی این رویداد، بازیکنان با پیشروی در بتل پس رایگان و یا پرمیوم می‌توانند مثل فصل گذشته امتیاز کسب کنند. همچنین بتل پس این فصل هم ۱۰۰ لول دارد و با پیشروی در آن می‌توانید به موارد ظاهری، رنگ‌ها و… دست پیدا کنید. همچنین لباس‌های جدیدی در این بتل پس مثل اسپاک از سری محبوب استار ترک و زینومورف از سری فیلم‌های Alien موجود هستند.

البته این قطعا پایان ماجرای فصل دوم Fall Guys نیست و رویدادی کاملا جدید به بازی اضافه می‌شود. در Satellite Explorer بازیکنان باید راه خود را از مراحل منحصر به فرد پیگیری کنند تا موفق به تعمیر یک ماهواره خراب شوند. آنان همچنین طی این رویداد می‌توانند امتیازاتی به بگیرند و جوایز مختلفی را با خرج کردن آن امتیازها دریافت کنند.

مراحل جدید قرار است پس از پایان فصل اول بازی اضافه شوند و قرار است که تم و حال و هوای فضایی داشته باشند. مثلا در یک مرحله، بازیکنان باید راه مخفی را سریع‌تر از دیگران پیدا کنند و یا در مرحله‌ای دیگر نیز بازیکنان باید سوار بر یک هاوربرد بزرگ، از برخورد با موانع مختلف خودداری کنند. همچنین مراحل اضافی دیگری به نام Rounds include Starchart, Pixel Painters, Cosmic Highway, Hex-a-terrestrial, Space Race و Frantic Factory نیز در فصل دوم Fall Guys به این بازی می‌آیند.

یکی از موارد خوب و نکات مثبت فصل دوم Fall Guys این است که بر خلاف فصل اول که بتل پس فقط پرمیوم یا پولی بود، قرار نیست کاملا پولی باشد و کسانی که هیچ پولی پرداخت نکنند نیز قادر به دریافت برخی از موارد این بتل پس خواهند بود. همچنین اشاره شده که یک سورپرایز برای این فصل در نظر گرفته شده و قرار است موقع انتشار فصل دوم به بازیکنان معرفی شود و ظاهرا خبرهای بزرگی در راه است.

بازی Fall Guys در حال حاضر به شکل رایگان روی پلتفرم‌های پی‌سی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری اکس/اس، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ قابل دانلود است.

نظر شما در مورد فصل دوم Fall Guys چیست؟ آیا بتل پس پرمیوم این فصل را خریداری می‌کنید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا