آیا تاریخ آغاز همکاری سونیک و Fall Guys فاش شد؟

به زودی شاهد بامزه‌ترین همکاری تاریخ خواهیم بود!

همکاری سونیک و Fall Guys

مدت زمان طولانی است که اخباری رسمی مربوط به همکاری سونیک و Fall Guys به گوش می‌رسد و شایعات اخیر، خبر از آغاز این همکاری بامزه در آینده بسیار نزدیک می‌دهند. در کنار آن، باید منتظر در دسترس قرار گرفتن چند اسکین ویژه در فال گایز باشیم!

در حدود دو ماه پیش و طی رویداد زنده Sonic Central از همکاری سونیک و Fall Guys رونمایی کردند که سبب جذب طرفداران بسیاری شد. با این حال، سگا تلاش کرد اطلاعات زیادی را در اختیار ما قرار نداده و تنها اشاره داشتند اسکین‌های از پیش منتشر شده سونیک (Sonic) و ناکلز (Knuckles) بار دیگر، این بار با همراهی اسکین شخصیت تیلز (Tails) در روزی نا مشخص طی ماه آگوست به بازی Fall Guys به عنوان بخشی از سی‌امین تولد سونیک باز خواهند گشت.

پس از آن اطلاعات رسمی در اختیار ما قرار نگرفت و از همین رو دیتا ماینرهای کنجکاو دست به کار شدند و باور دارند که همکاری سونیک و Fall Guys بسیار فراتر از عرضه چند اسکین ساده بوده و باید منتظر مرحله‌ای اقتباسی از بخش Green Hill بازی سونیک در بازی Fall Guys باشیم. البته ما تعجب نکردیم که سگا و مدیاتونیک (Mediatonic) از این بخش همکاری خود رونمایی نکردند تا ما را غافلگیر کنند.

همانطور که اشاره شد مدیاتونیک و سگا به منظور غافلگیر کردن ما، از تمام جزئیات همکاری خود پرده برداری نکردند و دیتا ماینری با نام FGPancake به اطلاعات مربوط به مرحله اقتباسی بازی فال گایز دسترسی پیدا کرد. این دیتا ماینر قابل اعتماد پس از کاوش بیشتر، اعلام کرد که باور دارد ما شاهد رویداد مربوط به همکاری سونیک و Fall Guys در روز پنج شنبه ۱۱ آگوست الی دوشنبه ۱۵ آگوست، برابر با ۲۰ شهریور ماه الی ۲۴ شهریور ماه خواهیم بود.

او در ادامه اشاره داشت که این رویداد شامل ۱۰ چالش اختصاصی شده که تکمیل آن‌ها ۶۰۰ کودو (Kudo)، نیم پلیت سونیک، پترن سونیک و کفش‌های سونیک را به شما هدیه خواهد داد. با این حال، اسکین کلی شخصیت سونیک یک آیتم اختصاصی برای فروشگاه بوده و با تکمیل چالش به شما تعلق نمی‌گیرد.

این دیتا ماینر به اطلاعات بیشتری درباره آیتم‌های معرفی نشده نیز دست پیدا کرده است. به گفته FGPancake، ما در کنار اسکین‌های پیش‌تر معرفی شده، شاهد ایموتی با نام You’re too slow، اسکین سوپر سونیک و اسکینی برگرفته از شخصیت دکتر اگ من (Dr. Eggman) خواهیم بود.

در پایان باید اشاره داشت که تمام تاریخ‌ها و آیتم‌های گفته شده در این مطلب بر اساس شایعات بوده و تا انتشار اطلاعات رسمی به هیچ کدام نباید توجه داشت، با این حال امید داریم که این شایعات به واقعیت بپیوندند. نظر شما درباره همکاری سونیک و Fall Guys چیست؟ آیا همکاری با فرنچایز نوستالژیک سونیک شما را به سوی فال گایز می‌کشاند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا