باید منتظر چه چیزهایی در رویداد سونیک و Fall Guys باشیم؟

بالاخره از جزئیات رسمی رویداد سونیک و Fall Guys‌ رونمایی شد!

رویداد سونیک و Fall Guys

بالاخره از جزئیات رسمی رویداد سونیک و Fall Guys رونمایی شد و باید بگوییم که رویداد بزرگ و سرگرم کننده‌ای انتظار ما را می‌کشد. ما از روز پنج شنبه شاهد آغاز رویداد سونیک و Fall Guys به همراه انبوهی از چالش‌ها، اسکین‌ها و مرحله‌ای با تم سونیک خواهیم بود.

طی ماه‌های اخیر، توجه دنیای ویدیو گیم و سینما به شدت به سوی فرنچایز نوستالژیک سونیک (Sonic) رفته و ما به سی‌امین تولد این خارپشت آبی دوست داشتنی نزدیک می‌شویم. از سوی دیگر، ما در انتظار انتشار بازی Sonic Frontiers هستیم و روز گذشته از ساخت سومین نسخه فیلم سونیک با خبر شدیم.

از همین رو، این دوره، بهترین زمان برای همکاری با این فرنچایز بوده و بازی Fall Guys از این نظر گوی سبقت را از رقبا ربوده و به زودی شاهد آغاز همکاری میان سونیک و فال گایز خواهیم بود که مدت‌ها شایعات مربوط به آن به گوش ما می‌رسیدند. اما باید چه انتظاراتی از رویداد زمان محدود سونیک و Fall Guys‌ داشته باشیم؟

رویداد سونیک و Fall Guys از روز پنج شنبه ۱۱ آگوست تا روز دو شنبه ۱۵ ماه آگوست، برابر با ۲۰ مرداد ماه الی ۲۴ مرداد ماه سال جاری رخ خواهد داد و به عبارتی مراسم سی‌امین تولد سونیک، دوستان و دشمنان او خواهد بود! همانطور که انتظار می‌رفت، شما طی این رویداد می‌توانید لوبیای خود را به شکل برخی شخصیت‌های دنیای سونیک یعنی خود سونیک، ناکلز (Knuckles)، تیلز (Tails) و دکتر رباتنیک (Dr. Robotnik) دربیاورید.

در کنار این اسکین‌های دوست داشتنی، ما مرحله‌ای جدید با نام ‌Bean Hill Zone‌ دریافت خواهیم کرد. اگر به تجربه بازی‌های سونیک پرداخته باشید، بدون شک با نام Green Hill Zone روبه رو شده‌اید که یکی از معروف‌ترین مراحل بازی سونیک است و مرحله Bean Hill Zone در حقیقت اقتباس بازی فال گایز از این مرحله به یاد ماندنی است.

علاوه بر تمام این‌ها، ما چند چالش جذاب خواهیم داشت که در صورت تکمیل آن‌ها، چندین آیتم تزئینی با تم سونیک دریافت خواهیم کرد. شما می‌توانید با جمع آوری حلقه‌ها در مرحله Bean Hill Zone این چالش‌ها را تکمیل کنید. در ادامه نگاهی به این چالش‌ها و جوایز آن‌ها خواهیم داشت.

  • جمع آوری ۲۰۰ امتیاز: نیم پلیت Bean Hill Zone
  • جمع آوری ۴۰۰ امتیاز: ۲۰۰ کودو
  • جمع آوری ۶۰۰ امتیاز: لباس Bonus Rings Pattern
  • جمع آوری ۸۰۰ امتیاز: ۴۰۰ کودو
  • جمع آوری ۱۰۰۰ امتیاز: کقش‌های سونیک

در کنار مرحله جدید، اسکین‌های شخصیت‌های سونیک و چالش‌ها، ما یک ایموت قابل خرید در فروشگاه بازی خواهیم داشت که با نام Sonic Tap Foot عرضه می‌شود. نظر شما درباره رویداد سونیک و Fall Guys چیست؟ آیا شما به تجربه این رویداد خواهید پرداخت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا