رویداد هالووین Fall Guys با انبوهی از محتویات ترسناک عرضه شد

لوبیاهای سحر آمیز این بازی ترسناک می‌شوند!

رویداد هالووین Fall Guys

هالووین نزدیک است و رویدادهای هالووینی بازی‌های یکی پس از دیگری از راه می‌رسند. عنوانی که رویداد هالووین آن بسیاری جذاب بوده، بازی فال گایز است. رویداد هالووین Fall Guys با انتشار محتویات بسیار سرگرم کننده، کاربران را روزها درگیر خود می‌کند.

جدیدترین رویداد بازی محبوب و رایگان Fall Guys به تازگی با تم هالووین آغاز شده است. زمان زیادی تا آغاز هالووین در نقاط مختلف جهان باقی نمانده و بسیاری از توسعه دهندگان این روزها را بهترین روزها برای ارائه رویدادهای هالووینی خود می‌دانند. شما اگر به تجربه بازی چون Overwatch 2 بپردازید، شاهد رویداد هالووین Halloween Terrors خواهید بود و دیگر بازی‌ها چون Rocket League نیز رویداد هالووینی خود را از هفته پیش آغاز کرده‌اند. برگزاری رویداد هالووین در بازی‌ها همیشه اوقات خوشی را برای کاربران به ارمغان آورده و برگزاری رویداد هالووین Fall Guys نیز بدون شک دور از انتظار نبود!

سال ۲۰۲۲ تا به اینجای کار سالی بسیار مهم برای بازی فال گایز و توسعه دهندگان آن بوده است. استودیو محبوب اپیک گیمز، ناشر این بازی تصمیم گرفت آن را در تابستان سال ۲۰۲۲ به طور کامل رایگان کند و همین موضوع نتیجه در هجوم کاربران برای تجربه این بتل رویال رنگارنگ داشت. علاوه بر آن، فصل اخیر بازی Fall Guys، آیتم‌های تزئینی بسیاری را در بتل پس ارائه داده که دریافت آن‌ها بسیار خوش آیند بوده و کاربران را جذب می‌کند. در حالی که فصل دوم بازی هنوز در جریان است، رویداد هالووین Fall Guys حال و هوایی تازه به این بازی بخشیده است.

رویداد هالووین Fall Guys که با نام Falloween به انتشار رسیده تا روز ۳۱ اکتبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۹ آبان ماه سال ۱۴۰۱ به طول می‌انجامد. همزمان با عرضه این رویداد، تریلری به نمایش درآمد تا ما بدانیم با چه چیزی طی این رویداد سر و کار داریم. طی روزهای آتی شما می‌توانید در Treat Thieves، مرحله‌ای با تم هالووین به مبارزه در برابر دیگر لوبیاها بپردازید. با توجه به تریلر به نمایش در آمده، شما در این مرحله با آیتم‌های هالووینی بسیاری برخورد خواهید داشت!

علاوه بر تمام محتوای گفته شده، شما می‌توانید با تکمیل چالش‌های مختلف بسیاری آیتم‌های تزئینی جدید دریافت کنید. این آیتم‌های درون بازی شامل نام درون بازی Treat Thief، نیم پلیت Haunted و طرح‌های کدوی هالووین می‌شوند. تکمیل تمام چالش‌های رویداد، آیتمی با نام Jack-o’-Loafers را به شما هدیه می‌دهد. در کنار تمام آیتم‌ها، شما ۲۰۰ کودو، ارز درون بازی دریافت خواهید کرد.

اگر توجه داشته باشید تمام آیتم‌ها و مرحله‌ای که تا الان از آن‌ها گفته شد به صورت رایگان عرضه شده‌اند و حال به بخش آیتم‌های قابل خرید رویداد هالووین Fall Guys می‌رویم. شما می‌توانید در فروشگاه درون بازی لباس‌های بسیاری را با نام‌های Gozer، Slimer، Ghostbuster و Zuul خریداری کنید. لازم به ذکر است که لباس محبوب Mini-Puft نیز برای خریداری در فروشگاه بازی عرضه شده است. در کنار تمام لباس‌های گفته شده، آیتم‌های تزئینی دیگری در فروشگاه بازی و همچنین باندلی با نام Scatterbrained عرضه شده که می‌توانند کلکسیون شما را جذاب‌تر از پیش کنند.

در پایان لازم به ذکر است که مدت زمان زیادی تا پایان این رویداد فال گایز باقی نمانده و پیشنهاد می‌کنیم پیش از پایان حتما آن را تجربه کنید. بازی Fall Guys در حال حاضر به طور کاملا رایگان در کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵، رایانه شخصی و نینتندو سوییچ قابل دریافت و بازی است. آیا شما رویداد هالووین Fall Guys را تجربه کرده‌اید؟ شما چه نمره‌ای به این رویداد ترسناک می‌دهید؟ منتظر نظرات، تجربیات و نمراتتان هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا