کراس اور Fall Guys و Cuphead‌ با محتوای جدید آغاز شد

همکاری فال گایز و کاپ هد این مرتبه با حضور شخصیتی جدید!

کراس اور Fall Guys و Cuphead‌ با محتوای جدید آغاز شد نیما خدارحمی ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
همکاری Fall Guys و Cuphead

رایگان شدن بازی فال گایز، درهای جدید بسیاری را روی آن گشود و از جمله بهترین آن‌ها می‌توان به همکاری‌های دوست داشتنی و بی نقص آن‌ها با دیگر بازی‌ها اشاره داشت. ما از نو شاهد کراس اور Fall Guys و Cuphead‌ با محتوای جدید هستیم!

زمان چندانی از تبدیل بازی فال گایز به عنوانی رایگان نگذشته و در حالی که این مسیر، به شدت برای تیم توسعه دهنده یعنی مدیاتونیک (Mediatonic) سخت بود، توانست طرفداران بی شماری را جذب کند و به موفقیتی بی سابقه دست پیدا کند. در کنار تبدیل این بازی به عنوانی رایگان، ما شاهد انتشار Fall Guys در ایکس باکس و نیتندو سوییچ بودیم. علاوه بر این اتفاقات بزرگ، تغییرات عمده‌ای در روند بازی پیش آمد که بسیاری را راضی و بسیاری را ناراحت کرد. اینگونه به نظر می‌رسد که ما باید تا مدت‌های طولانی شاهد محبوبیت فال گایز باشیم و به عقیده ما یکی از دلایل محبوبیت این بازی، همکاری با دیگر فرنچایزهای بزرگ طی ماه‌های اخیر است که اسکین‌های دوست داشتنی لوبیایی بسیاری را وارد این بازی کرد!

ما طی ماه‌های اخیر شاهد همکاری فال گایز با بسیاری از بازی‌های کوچک و بزرگ بوده‌ایم که نتایج بسیار خوبی در بر داشته‌اند. یکی از همکاری‌های اخیر و دوست داشتنی این بازی با فرنچایز سونیک بود که طی آن کاربران می‌توانستند شخصیت بازی خود را به سونیک، دوستان و دشمنان او تبدیل کنند. ما شاهد سونیک (Sonic)، ناکلز (Knuckles) و حتی دکتر اگمن (Dr. Eggman) در این همکاری بودیم. یکی دیگر از همکاری‌های فال گایز که بسیار پر طرفدار بود، همکاری Fall Guys و Cuphead بوده که حال شاهد همکاری دوباره این دو بازی هستیم.

کراس اور Fall Guys و Cuphead‌

ما در گذشته شاهد همکاری Fall Guys و Cuphead بوده‌ایم و شما می‌توانستید شخصیت خود را در بازی فال گایز تبدیل به خود کاپ هد یا دوست او ماگ من (Mugman) کنید. ما در همکاری دوباره این دو عنوان نه تنها شاهد بازگشت این دو شخصیت به بازی فال گایز، بلکه شاهد شخصیتی برگرفته از میس مالیس (Ms. Malice) خواهیم بود. امروز استودیوهای توسعه دهنده هر دو بازی یعنی مدیاتونیک و ام دی اچ آر (MDHR) این همکاری را در صفحه توییتری خود جشن گرفتند.

شخصیت جدید بازی فال گایز بر گرفته از میس مالیس در بسته الحاقی بازی Cuphead با نام Delicious Last Course خواهد بود. این اسکین‌ها تنها برای چند روز برای خرید در دسترس قرار دارند. شما می‌توانید این سه اسکین را از روز ۲۰ آگوست، برابر با ۲۹ مرداد ماه تا ۲۴ آگوست، برابر با ۲ شهریور ماه خریداری کنید. همکاری پیشین میان این دو بازی نیز بسیار کوتاه بود. ما شاهد همکاری Fall Guys و Cuphead در اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی بودیم.

بسته الحاقی Delicious Last Course بازی Cuphead در حدود دو ماه پیش، یعنی اواخر ماه ژوئن به انتشار رسید و به نظر ما آگوست بهترین موقع برای همکاری مجدد این بازی‌ها بود. علاوه بر آن، کارتون Cuphead در شبکه نتفلیکس به تازگی اکران شده و شما می‌توانید به طور همزمان از این کارتون در نتفلیکس و شخصیت‌های دوست داشتنی آن در فال گایز لذت ببرید. در همین حین، استودیو توسعه دهنده به مناسبت اکران کارتون Cuphead، کد بازی Cuphead‌ و بسته الحاقی این بازی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

شما می‌توانید بازی Fall Guys را به طور رایگان در کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، رایانه شخصی و نینتندو سوییچ تجربه کنید. نظر شما درباره همکاری Fall Guys و Cuphead چیست؟ فکر می‌کنید این همکاری مانند مرتبه پیشین موفق خواهد بود؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا