آیا شاهد حضور سونیک در Fall Guys خواهیم بود؟

اطلاعات فاش شده از همکاری سونی و مدیاتونیک خبر می‌دهند!

بازی رایگان محبوب فال گایز به تازگی به روزرسانی جذابی دریافت خواهد کرد. به گفته برخی افشاگران معروف و قابل اعتماد، باید به زودی شاهد حضور سونیک در Fall Guys، به همراه نقشه و اسکین‌های جدید باشیم.

طبق جدیدترین اطلاعات فاش شده از بازی محبوب این روزها یعنی Fall Guys، ما باید منتظر نقشه‌ای جدید با تم سونیک باشیم. این نقشه از بازی که طی همکاری با شرکت سگا (Sega) طراحی شده، محتوای بسیار جالب و نوستالژیکی را در اختیار ما کاربران قرار می‌دهد. در حالی که توسعه دهندگان تنها نگاه کوچکی به این محتوا داشته و تلاش کردند آن را چیزی شبیه به راز نگه دارند، برخی دیتاماینرها با ورود به فایل‌های بازی، اطلاعاتی درباره این نقشه و اسکین‌هایی که همزمان با آن انتشار می‌یابند به دست آوردند.

اگر به تجربه بازی Fall Guys پرداخته باشید، می‌دانید که مدتی پیش اسکین شخصیت سونیک در اختیار کاربران قرار گرفت و با انتشار اطلاعات فاش شده، ما متوجه شدیم که به زودی اسکین‌های بیشتری از این فرنچایز دوست داشتنی دریافت خواهیم کرد. این افشاگر که با نام FGPancake در شبکه توییتر شناخته می‌شود، اطلاعات بی نظیری در اختیار ما قرار داده و یکی از مهم‌ترین این اطلاعات، ویدیو گیم پلی این مرحله است که به شدت جذاب بوده و در ابتدای مطلب تماشا کردید.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، چندین و چند اسکین جدید از شخصیت‌های فرنچایز سونیک در اختیار ما قرار خواهد گرفت که از جمله آن‌ها می‌توان به اسکین شخصیت تیلز (Tails)، اگ من (Eggman) و سوپر سونیک (Super Sonic) اشاره داشت. استودیو مدیاتونیک (Mediatonic) تا به این لحظه تاریخ انتشار این اسکین‌ها و نقشه را مشخص نکرده، با این حال ما باور داریم که تمام این محتوا طی رویدادی تابستانی به بازی Fall Guys افزوده خواهند شد.

در ادامه اطلاعات فاش شده، FGPancake اشاره داشت که نقشه جدید بازی Fall Guys با تم سونیک، Bean Hill Zone نام خواهد داشت که بدون شک به مرحله دوست داشتنی سونیک یعنی Green Hill Zone اشاره دارد. این نقشه در بازی فال گایز زمینه سبز داشته و با فنرهای قرمز، درختان نخل و حلقه‌های طلایی تکمیل شده است.

همانطور که در ویدیو گیم پلی مشاهده می‌کنید، شما می‌توانید دقیقا مانند سونیک در بخش‌های مختلف نقشه پرش‌های بلند داشته باشید یا سریع بدوید. علاوه بر آن تونل‌هایی در نقشه وجود داشته که شما را به بخش اصلی باز گردانده و ما شاهد چنین چیزی در نقشه Green Hill Zone بوده‌ایم.

در پایان باید به این موضوع اشاره داشت که گرچه FGPancake تا به حال اطلاعات کامل و قابل اعتمادی را در اختیار ما قرار داده، نباید به شایعات اعتماد کامل داشت. بدون شک هر خبری که از طرف تیم توسعه دهنده انتشار نیابد، می‌تواند کذب باشد. به این نکته نیز باید اشاره داشت که FGPancake هیچ اشاره‌ای به روش دستیابی به این اطلاعات نداشته است. نظر شما درباره سونیک در Fall Guys چیست؟ فکر می‌کنید وجود نقشه‌ای با این شمایل می‌تواند جذاب باشد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا