تماشا کنید: تقابل کاپیتان آمریکا و تانوس در تریلر فصل دوم What if

انتظارها به پایان رسید

همانطور که شایعه شده بود، مارول اینترتینمنت اولین تریلر فصل دوم What If را اخیراً در فضای مجازی منتشر کرده است.

مارول و والت دیزنی (Walt Disney) اخیراً The Marvels را روی پرده نقره‌ای برده‌اند که حسن ختام فیلم‌های سینمایی Marvel Cinematic Universe در سال ۲۰۲۳ میلادی محسوب می‌شود. این اثر که روی کارول دنورز، مونیکا رمبئو و میس مارول (Ms. Marvel) تمرکز دارد، بازخوردهای متنقاضی را دریافت کرده و بعید بنظر می‌رسد موفقیت‌های Captain Marvel را تکرار کند. در ضمن، اگرچه کار مارول با صنعت سینما در سال جاری میلادی به اتمام رسیده، هنوز یک اثر دیگر در لیست انتشار دارد!

فصل دوم What If ساخته شده و قرار است اواخر سال جاری میلادی از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس در دسترس علاقه مندان قرار بگیرد. مانند فصل اول، قسمت‌های جدید بصورت انیمیشنی ساخته شده و هر کدام داستانی مستقل را روایت می‌کنند. با این حال، بازگشت دو شخصیت واچر و سوپریم استرنج بصورت رسمی تایید شده است.

همان‌طور که شایعه شده بود، مارول نخستین تریلر فصل دوم What If را منتشر کرده است. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و نکات حائز اهمیت زیادی را در خود جای داده است. جدا از نمایش صحنه‌های کوتاه مانند تقابل کاپیتان آمریکا و تانوس (Thanos)، تریلر تاکید دارد فصل جدید مانند فصل اول ۹ قسمت را شامل می‌شود. نکته بعدی، تایید یک شایعه نسبتاً جدید است. منابع غیررسمی مدعی شده بودند که فصل دوم از تاریخ ۱ دی (مصادف با ۲۲ دسامبر) و بصورت روزانه پخش می‌شود.

در بخشی از تریلر فصل دوم What If صدای واچر را می‌شنویم که می‌گوید علاقه‌ای به دنباله ندارد اما شرایط در مولتی ورس مقداری پیچیده شده است. این جمله احتمالاً به وقایع فصل دوم Loki ربط داشته باشد. همچنین احتمال می‌رود برخی از اتفاقاتی که در فصل دوم رخ می‌دهند، ادامه داستان‌هایی باشند که در فصل پیشین دیده بودیم.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا