1%
  • 0/10

به این زودی‌ها منتظر عرضه قسمت سوم ریمیک Final Fantasy 7 نباشید

شاید تا پایان نسل نهم

به این زودی‌ها منتظر عرضه قسمت سوم ریمیک Final Fantasy 7 نباشید ۰ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
قسمت سوم ریمیک Final Fantasy 7

شرکت اسکوئر انیکس در حال حاضر روند ساخت قسمت سوم ریمیک Final Fantasy 7 را آغاز کرده است.

کمتر از دو هفته به انتشار قسمت دوم بازسازی فاینال فانتزی ۷ زمان باقی مانده و همان‌طور که انتظار می‌رفت، تیم سازنده روی توسعه قسمت سوم بازی مشغول به کار است. البته، اسکوئر انیکس هم اکنون در حال نگارش داستان بوده و بازی هنوز وارد فاز تولید نشده که به همین خاطر، گویا چند سالی با انتشار بازی فاصله داریم.

نائومی هاماگوچی، کارگردان ریمیک فاینال فانتزی ۷، مدعی است که به طور دقیق نمی‌توان مرحله ساخت بازی را تعیین کرد، اما در زمینه نگارش داستان یک سری پیشرفت‌هایی صورت گرفته است. به گفته او، زمانی که ساخت قسمت اول تمام شد، اسکوئر انیکس با نوجیما سان، نویسنده بازی، درباره ساخت دنباله آن وارد گفت‌وگو شد و به نظر می‌رسد شرایط برای نسخه سوم نیز مشابه گذشته است.

با توجه به اینکه حدود چهار سال بعد از انتشار نسخه اول، نسخه دوم این ریمیک روانه بازار شد، انتظار می‌رود که قسمت سوم نیز از این قاعده پیروی کند. بدین ترتیب، ممکن است که این عنوان در سال ۲۰۲۸ میلادی به دست بازیکن‌ها برسد که در آن دوره احتمالا شاهد پایان چرخه عمر کنسول‌های نسل نهم نیز خواهیم بود.

البته، گروهی از بازیکن‌ها بر این باور هستند که قسمت سوم بازسازی فاینال فانتزی ۷ زودتر از چهار سال عرضه می‌شود. در واقع، قسمت دوم این ریمیک از نظر داستانی بسیار وسیع بوده و گیم‌پلی آن حدود ۱۰۰ ساعت می‎‌شود. در این حالت، اگر قسمت سوم کوتاه‌تر باشد، قاعدتا پروسه توسعه آن نیز زودتر به پایان خواهد رسید.

لازم به ذکر است که قسمت دوم ریمیک Final Fantasy 7 در تاریخ ۲۹ فوریه سال جاری (۹ اسفند پیش‌رو) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر می‌شود. ناگفته نماند که بازی تا اوایل خرداد سال آینده در انحصار سونی بوده و بعد از آن احتمالا برای کامپیوتر نیز عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments