1%
  • 0/10

کارگردان بازی Final Fantasy 7 Remake تمایلی برای بازسازی نسخه هشتم ندارد

نسخه هشتم دیگر نه.

کارگردان بازی Final Fantasy 7 Remake تمایلی برای بازسازی نسخه هشتم ندارد ۰ ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
کارگردان بازی Final Fantasy 7 Remake

کارگردان بازی Final Fantasy 7 Remake طی گفتگویی اظهار داشته که تمایلی برای بازسازی نسخه هشتم این مجموعه ندارد.

آقای نائوکی همگوچی (Naoki Hamaguchi) کارگردان بازی Final Fantasy 7 Remake به همراه آقای یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase) کارگردان بازی Final Fantasy 8 به تازگی طی گفتگویی با وبسایت IGN، با احتمال این که نسخه هشتم این مجموعه بازسازی شود مواجه شدند. در همین راستا آقای همگوچی به طور واضح عدم علاقه خود به انجام این کار را نمایان کرد و اظهار داشت:

اگر پس از اتمام ساخت بازسازی سه‌گانه Final Fantasy 7، آقای کیتاسه نزد من بیاید و بگوید قرار است یک عنوان شماره‌دار دیگر از این مجموعه را بازسازی نماییم و شما روی پروژه کار خواهید کرد، جواب من مطلقا "نه" خواهد بود.

آقای کیتاسه نیز با این اظهار نظرات همکار خود موافق بوده و در همین راستا درباره سنگین بودن پروسه مدرن کردن تجربه بازی‌های قدیمی ادامه داد:

تلاش برای بازسازی آن حجم از محتوایی که در روزگار قدیم در ژانر نقش‌آفرینی داشتیم برای عصر جدید، کار آسانی به شمار نمی‌رود. این امر نیازمند حجم زیادی از سرمایه‌گذاری وقت و تلاش خواهد بود که باید برای کار روی چنین پروژه‌ای، به طور جدیدی روی آن فکر کنیم.

در ادامه آقای کیتاسه به سیستم Junction اشاره کرد که در زمان خود سیستم سختی برای برخی از پلیرها به شمار می‌رفت. سیستمی که به پلیر اجازه می‌داد قابلیت‌ها و توانایی‌هایی که از اعضای Guardian Forces دریافت می‌کرد را در وضعیت خود مورد استفاده قرار دهد و برخلاف سلاح و زره، اعمال آن تنها امری بصری به شمار نمی‌رفت.

من فکر می‌کنم سیستم Junction یک سیستم بسیار سخت برای برخی از افراد محسوب می‌شد. بسته به مهارت‌های پلیر، گاهی اوقات این سیستم بهترین تاثیر خود را نشان نمی‌داد. من فکر می‌کنم بخواهم یک بازنگری اساسی در سیستم مبارزات آن اعمال نمایم تا نقطه متعادلی از سخت بودن و در عین حال در دسترس بودن برای آن حاصل شود.

با توجه به اظهارنظرهای آقای کیتاسه به نظر می‌رسد در صورتی که شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) بخواهد نسخه هشتم مجموعه Final Fantasy ریبوت یا بازسازی نماید، آقای کیتاسه ایده‌هایی برای این کار خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments