#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید Final Fantasy 16 منتشر شد

انحصاری و انفجاری!

تماشا کنید: تریلر جدید Final Fantasy 16 منتشر شد نریمان هروی ۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ تریلر بازی

طی رویداد State of Play تریلر جدید Final Fantasy 16 پخش شد که جنبه‌های مختلفی از گیم‌پلی بازی مثل مبارزه و Summonها را نشان داد.

کمپانی اسکوئر انیکس بازی Final Fantasy 16 را در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ میلادی معرفی کرد و همچنین اعلام شد که قرار است به شکل انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۵ عرضه شود. از آن زمان سکوتی خاص در مورد این بازی برقرار بود تا این که شب گذشته و طی جدیدترین State Of Play تریلر جدید Final Fantasy 16 منتشر شد و طرفداران علاوه بر این که متوجه شدند این بازی حول و حوش چه زمانی عرضه می‌شود، نگاهی به گیم‌پلی و مبارزات بازی نیز انداختند.

تریلر جدید Final Fantasy 16 از جزئیاتی در مورد داستان و پروتاگونیست بازی یعنی کلایو رزفیلد پرده‌برداری می‌کند. کلایو در تریلر با دشمنانی از نوع انسان و هیولا مبارزه می‌کند و مبارزات بازی طبق چیزی که در تریلر دیدیم، واقعا جذاب و چشم‌نواز هستند و بسیاری‌ها بی‌صبرانه منتظر فرا رسیدن تابستان سال ۲۰۲۳ و تجربه‌ی این بازی روی پلی استیشن ۵ هستند.

تریلر جدید Final Fantasy 16 همان‌گونه که گفته شد، مقداری از داستان بازی را تعریف و جزئیاتی را نشان می‌دهد. یکی از مواررد جالب نشان داده شده در این تریلر، Summonهای عظیم هستند که به آنان Eikon گفته می‌شود. بازیکنان در Final Fantasy 16 قادر به استفاده از این Eikonها در نبردهای خود هستند. مبارزه‌ی دو Eikon به قدری بزرگ و با مقیاس بالاست که به احتمال خیلی زیاد این مبارزات در نسلی به جز نسل ۹ کنسول‌ها غیرممکن به نظر می‌رسید و به لطف قدرت فوق‌العاده PS5 حالا می‌توانیم شامل این نبرد‌های بزرگ و عظیم باشیم.

همچنین در تریلر جدید Final Fantasy 16 روی این نبرد‌ها و Summonها مانور نسبتا زیادی داده شد. نام Eikonهای نشان داده شده در این تریلر به ترتیب Phoenix ،Titan ،Garuda ،Ramuh ،Shiva ،Odin و Bahamut است.

با پخش این تریلر، اسکوئر انیکس همچنین اخباری در مورد توسعه‌ی بازی داد. اسکوئر انیکس تائید کرد که حالا بازی را می‌توان از ابتدا تا انتها تجربه کرد. این مسئله به این معناست که چیز زیادی به پایان ساخت بازی Final Fantasy 16 نمانده است. البته که در حال حاضر بازی‌ها باید طی زمان به خوبی Polish شوند تا از رخ‌داد فجایعی مثل Cyberpunk 2077 جلوگیری شود.

بازی Final Fantasy 16 در تابستان سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد تریلر جدید Final Fantasy 16 چیست؟ آیا چشم شما را گرفته و آن را تجربه خواهید کرد؟ راستی فاینال فانتزی مورد علاقه‌ی شما کدام نسخه از این سری نسبتا قدیمی و محبوب است؟ خوشحال می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا