تایید شد: مدس میکلسن به‌جای جانی دپ در Fantastic Beasts 3 بازی می‌کند

شاید بهترین انتخاب

مدس میکلسن در جانوران شگفت انگیز

منابع رسمی خبر حضور مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) در فیلم Fantastic Beasts 3 را تایید کردند.

بعد از حواشی میان امبر هرد و جانی دپ و دادگاه آن‌ها، استودیوی برادران وارنر از جانی دپ خواست تا از ایفای نقش در فیلم Fantastic Beasts 3 انصراف بدهد. دلیل درخواست وارنر به موقعی برمی‌گردد که وقتی حضور جانی دپ در تیم بازیگری Fantastic Beasts and Where to Find Them تایید شد، جی.کی. رولینگ (J. K. Rowling) و استودیوی برادران وارنر مورد سرزنش قرار گرفتند. آن‌ها عقیده داشتند فردی که همسرش را مورد آزار کلامی و فیزیکی قرار داده نباید در این مجموعه‌ی پرطرفدار ایفای نقش کند. در نهایت، استودیوی برادران وارنر تسلیم شد و از جانی دپ خواست تا از نقشش استعفا بدهد.

بعد از استعفای جانی دپ از تیم بازیگری فیلم جانوران شگفت‌انگیز 3، اخباری منتشر شد که از احتمال حضور مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) در این فیلم خبر می‌داد. در واقع، او از اولین گزینه‌های وارنر به حساب می‌آمد که به‌جای جانی دپ در نقش گریندل والد بازی کند. حالا این خبر تایید شده و این بازیگر مشهور قرار است جزو پروژه‌ی جانوارن شگفت‌انگیز 3 باشد؛ فیلمی که بدون حضور جانی دپ روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

میکلسن بازیگر سریال پرطرفدار هانیبال است که در عناوین مشهوری مثل The Hunt و Age of Uprising هم ایفای نقش داشته است. با وجود آن‌که خبر عدم حضور جانی دپ در فیلم Fantastic Beasts 3 باعث ناراحتی خیلی‎‌ها شده، اما عده‌ی عقیده دارند مدس میکلسن بهترین انتخاب برای نقش گریندل والد به حساب می‌آید.

لازم به ذکر است که هنوز تاریخ اکران Fantastic Beasts 3 مشخص نشده است. این فیلم در حال حاضر در مرحله‌ی فیلمبرداری قرار دارد و برادران وارنر مشغول توسعه‌ی آن است. این درحالی است که جانی دپ سر صحنه‌ی قسمت‌هایی از فیلم حاضر بوده و آن بخش‌ها باید دوباره فیلمبرداری شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا