تماشا کنید: نام رسمی و تاریخ انتشار Fantastic Beasts 3 اعلام شد

خلاصه داستان از راه رسید

استودیو وارنر ساعاتی قبل توییتی را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت که نام رسمی و تاریخ انتشار Fantastic Beasts 3 را فاش می‌کند.

در شرایطی که تنها دو سال از اکران گسترده Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2 می‌گذشت، رسانه‌ها اعلام کردند فیلمی بر اساس کتاب Fantastic Beasts and Where to Find Them در دست ساخت بوده و جی. کی. رولینگ (J. K. Rowling) شخصا وظیفه نوشتن داستان را بر عهده می‌گیرد. با گذشت مدتی از اعلام این خبر، دیوید یتس (David Yates) به پروژه پیوست و روی صندلی کارگردانی نشست. جیمز هاوارد نیوتون (James Newton Howard) هم که یکی از آهنگسازان مشهور هالیوود به شمار می‌رود، مسئولیت آماده‌سازی موسیقی متن را پذیرفت. از آثار او می‌توان به فیلم The Devil’s Advocate اشاره کرد.

فیلم سینمایی Fantastic Beasts and Where to Find Them نهایتا در نوامبر سال ۲۰۱۶ میلادی به سینماها آمد و نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد، بلکه موفق شد جوایز قابل‌توجهی را از آن خود کند. آز آنجایی که اقتباس موجودات شگفت‌انگیز توانست انتظارات مالی را برآورده کند، دستور ساخت قسمت دوم از سوی وارنر صادر شد. این فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald نام داشته و سال ۲۰۱۸ روی پرده نقره‌ای آمد. اگرچه نتوانست موفقیت‌های برادر بزرگتر خود را تکرار کند، به قدری فروخت که مدیران استودیو تمایل به ساخت قسمت سوم داشته باشند. این اثر علی‌رغم همه‌گیری ویروس کرونا موفق شد فیلمبرداری را به اتمام رسانده و حالا در فاز پس‌تولید قرار دارد.

وارنر اخیرا توییتی را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته که نام رسمی و تاریخ انتشار Fantastic Beasts 3 را فاش می‌کند. طبق توییت، قسمت سوم موجودات شگفت‌انگیز تحت عنوان Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore شناخته خواهد شد. این فیلم همچنین برای اکران از تاریخ ۲۶ فروردین سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۵ آوریل سال۲۰۲۲ میلادی) برنامه‌ریزی شده است. در ادامه می‌توانید لوگو را مشاهده کنید:

اطلاعات جدید به نام رسمی و تاریخ انتشار Fantastic Beasts 3 خلاصه نمی‌شود. وارنر خلاصه داستان را هم در فضای مجازی منتشر کرده است که از تقابل قریب‌الوقوع پروفسور دامبلدور و گلرت گریندلوالد خبر می‌دهد. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

پروفسور آلبوس دامبلدور می‌داند گلرت گریندلوالد می‌خواهد کنترل دنیای جادوگری را بدست بگیرد. او به تنهایی قادر نیست متوقفش کند. به همین دلیل، از نیوت اسکمندر می‌خواهد تیمی شجاع متشکل از جادوگران و یک مشنگ را در ماموریتی خطرناک رهبری کند؛ ماموریتی که حین انجامش با موجودات قدیمی و جدید درگیر شده و مقابل طرفداران روز افزودن گرینلدوالد می‌ایستند. از آنجایی که ریسک ماموریت بالا است، دامبلدور تا چه زمانی می‌تواند از دخالت مستقیم خودداری کند؟

با خواندن پاراگراف‌های پیشین احتمالا یک سوال بسیار مهم در ذهنتان شکل گرفته است: نام Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore به چه چیزی اشاره دارد؟ در پاسخ باید گفت دو تئوری وجود دارد: طبق تئوری اول، فیلم بیشتر به رابطه دوستانه آلبوس دامبلدور و گلرت گریندلوالد پرداخته و رازهایی را با محوریت آن فاش می‌کند؛ طبق تئوری دوم، داستان روی کریدنس تمرکز دارد که در انتهای قسمت دوم مشخص شد برادر آلبوس است. البته گرینلوالد به فریبکاری شناخته می‌شود. در نتیجه، ممکن است حقیقت را به کریدنس نگفته باشد.

جانی دپ (Johnny Depp) نقش گلرت گریندلوالد را در Fantastic Beasts and Where to Find Them و Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald ایفا کرد و قرار بود برای قسمت سوم بازگردد اما این اتفاق رخ نداد. در پی حواشی اخیر، وارنر از او خواست از پروژه کنار برود. دپ که چاره‌ای نداشت، ترجیح داد شخصا فیلم را ترک کند تا فرد دیگری جایگزنش شود. در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید، حالا مس میکلسن (Mads Mikkelsen) نقش منفی را بر عهده دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا