اولین تیزر Fantastic Beasts 3 مس میکلسن را در نقش گرینلوالد نشان می‌دهد

تریلر کامل به‌زودی منتشر می‌شود

استودیو وارنر ساعاتی قبل اولین تیزر Fantastic Beasts 3 را در کانال یوتیوب خود قرار داد که مس میکلسن را در نقش گریندلوالد به تصویر می‌کشد.

مخاطبان حین تماشای سری فیلم‌های هری پاتر با کتاب‌های مختلفی مواجه می‌شوند که یکی از آن‌ها Fantastic Beasts and Where to Find Them نام دارد. این کتاب توسط فردی به نام نیوت اسکمندر نوشته شده و به معرفی موجودات مختلف می‌پردازد. اگرچه کتاب مزبور هیچ گونه داستان یا ماجرایی را شامل نمی‌شود، جی کی رولینگ (J. K. Rowling) خالق فرنچایز Wizarding World با وارنر وارد همکاری شد تا فیلمی سینمایی بر اساس آن بسازد. نتیجه، اثر Fantastic Beasts and Where to Find Them بود که سال ۲۰۱۶ میلادی اکران شد و بیش از ۸۱۴ میلیون دلار فروخت. مطابق انتظار، قسمت دومش جلوی دوربین رفت و حالا هم طرفداران در انتظار قسمت سوم هستند. البته آن‌ها باید خود را برای یک تغییر بزرگ آماده کنند.

آنتاگونیست سری فیلم‌های جانوران شگفت انگیز فردی به نام گلرت گرینلدوالد است که توسط جانی دپ (Johnny Depp) به تصویر کشیده می‌شد. گریندلوالد جادوگری بسیار قدرتمند و دوست صمیمی دامبلدور بود اما طی اتفاقاتی نه تنها از یکدیگر فاصله گرفتند، بلکه به دشمنان خونی تبدیل شدند. در ضمن، جانی وظیفه مشابهی را در Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald به سرانجام رساند اما قرار نیست در قسمت سوم، یعنی Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore بازگردد. در پی حاشیه‌هایی که به وجود آمد، وارنر سریعا با دپ قطع همکاری کرد تا فرد دیگری به جای او بیاورد. در انتها، مس میکلسن (Mads Mikkelsen) انتخاب شد. از زمان اعلام این خبر تاکنون، طرفداران شدیدا منتظر بودند او را در نقش گرینلوالد ببینند.

وارنر ساعاتی قبل اولین تیزر Fantastic Beasts 3 را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان دارد اما بخش عمده آن را صحنه‌های قدیمی و نه چندان حائز اهمیت شامل می‌شود. در این بخش صحنه‌های متعلق به سری فیلم‌های هری پاتر، صحنه‌های دو قسمت پیشین جانوران شگفت انگیز و ویدیوهایی از طرفداران پروپاقرض فرنچایز را می‌بینیم. پس از اینکه لوگو Wizarding World به نمایش می‌آید، برای مدت زمان کوتاهی با نسخه مس میکلسن گلرت گرینلوالد ملاقات می‌کنیم که توسط مشنگ‌های خشمگین محاصره شده است. در ضمن، در ثانیه‌های پایانی ویدیو تاکید می‌شود نسخه کامل تریلر روز دوشنبه در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. در حال حاضر جزئیات بیشتری موجود نبوده و نمی‌دانیم ویدیو مزبور دقیقا چه ساعتی از راه می‌رسد.

اولین تیزر Fantastic Beasts 3
جانی دپ در نقش گلرت گرینلوالد

لباس گلرت گریندلوالد با توجه به اولین تیزر Fantastic Beasts 3 تغییری نداشته و مانند گذشته است اما شاهد یک تغییر در مدل موی این شخصیت هستیم. در حال حاضر نمی‌توان به قضاوت مس میکلسن در نقش جدیدش پرداخت و حتی تریلر کامل هم برای این کار کافی نیست. در نتیجه، باید منتظر اکران ماند.

جانی دپ در گذشته‌ای نه چندان دور رسانه The Sun را به دروغگویی متهم کرد. دادگاه عالی بریتانیا پس از بررسی شواهد و مدارک به این نتیجه رسید که حق با روزنامه انگلیسی بوده و امبر هرد (Amber Heard) از سوی شوهر سابق خود مورد آزار و اذیت فیزیکی قرار گرفت. در پی انتشار این خبر، وارنر از دپ خواست از نقش خود در سری فیلم‌های جانوران شگفت انگیز کنار بکشد. البته دروغگویی هرد در آستانه اثبات بوده و در صورتی که این اتفاق رخ دهد، احتمال برگشتن ورق وجود دارد.

در انتها، لازم به ذکر است جانوران شگفت انگیز 3 از تاریخ ۲۶ فروردین سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۵ آوریل سال۲۰۲۲ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا