پوستر جدید فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ منتشر شد

نمایی از هاگوارتز در پوستر Fantastic Beasts

جانوران شگفت انگیز ۳

تنها یک هفته پس از انتشار اولین تریلر فیلم Fantastic Beasts 3، کمپانی برادران وارنر پوستر جدیدی را برای سری آینده‌ی این فرنچایز، جانوران شگفت انگیز ۳، منتشر کرده است.

پوستر جدید نمایی از مدرسه‌ی دوست‌داشتنی جادوگری هاگوارتز را، در حالی که یک ققنوس شعله‌ور به‌سمت آن پرواز می‌کند، نشان می‌دهد. احتمال می‌رود ققنوس به تصویرکشیده‌شده در پوستر جدید جانوران شگفت انگیز ۳ همان ققنوس دامبلدور به نام فاکس (Fawkes) باشد، که به نقش دامبلدور در این فیلم و همچنین پیوندهای احتمالی با فرانچایز اصلی هری پاتر اشاره دارد. زیرا فاکس نقش قابل توجهی در آن فیلم‌ها داشت.

در فیلم جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور، جود لا (Jude Law) با ایفای نقش در نقش دامبلدور باز خواهد گشت و مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) نقش گلرت گریندل والد را بازی خواهد کرد. پیش‌تر، جانی دپ نقش گریندل والد را بازی کرده بود. پس از جدایی جانی دپ از مجموعه‌‌ی فیلم‌های Fantastic Beasts‌، میکلسن برای ایفای این نقش استخدام شد.

میکلسن در پاسخ به این سوال که احتمالاً عملکرد او با دپ مقایسه می‌شود گفت، هیچ‌کس علاقه‌ای ندارد که عملکردی مشابه جانی دپ از من ببیند. کپی‌کردن عملکرد دیگران، به‌ویژه زمانی که قبلاً به‌نحوی استادانه انجام شده باشد، فرقی با کشتن خلاقیت ندارد. بنابراین، انتظار می‌رود که هرکدام از ما مسیر متفاوتی را پیدا کنیم. شاید به ایجاد پلی میان هنرآفرینی جانی دپ و کاری که قرار است من انجام دهم نیاز داشته باشیم. خواه این پل یک نگاه خاص یا واکنشی غیرمنتظره در موقعیت‌های مختلف باشد.

در فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ علاوه بر لا و میکلسن، ادی ردمین (Eddie Redmayne) در نقش نیوت اسکامندر، ازرا میلر (Ezra Miller) در نقش کریدنس باربون/اورلیوس دامبلدور، کاترین واترستون (Katherine Waterston) در نقش تینا گلدشتاین، دن فوگلر (Dan Fogler) در نقش جیکوب کوالسکی، آلیسون سودول (Alison Sudol) در نقش کوئینی گلدشتاین، ویلیام نادیلام (William Nadylam) در نقش یوسف کاما، و همچنین ویکتوریا ییتس (Victoria Yeates) در نقش بانتی و کالوم ترنر (Callum Turner) در نقش تسئوس اسکمندر بازی خواهند کرد.

 

خلاصه داستان

داستان فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ در دهه‌ی ۱۹۳۰ می‌گذرد. داستانی که منجر به درگیرشدن دنیای جادوگران در جنگ جهانی دوم می‌شود و جوامع جادویی در بوتان، آلمان و چین را، علاوه بر مکان‌هایی که قبلاً تاسیس شده بودند، از جمله برزیل، ایالات متحده و بریتانیا بررسی می‌کند.

با قدرت‌گرفتن گریندل والد (مس میکلسن)، آلبوس دامبلدور (جود لا) مأموریتی را به نیوت اسکمندر (ادی ردمین) و دوستانش سپرد، که منجر به درگیری با ارتش گریندل والد می‌شود.

جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۲۲ در سینماها اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا