چگونه در Fall Guys اسکین Half-Life را داشته باشیم؟

اسکین یونیکورنی و رایگان Twinklycorn به زودی منتشر می‌شود

چگونه در Fall Guys اسکین Half-Life را داشته باشیم؟ مهسا سپاهی ۰ ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
fall guys

توسعه‌دهندگان بازی Fall Guys یکی از اسکین‌های Valve را در آیتم شاپ نسخه‌ی استیم و پلی‌استیشن 4 این عنوان، در دسترس کاربران قرار دادند.

طبق اطلاعات منتشر شده، اسکین Alyx که متعلق به فرنچایز Half-Life است، بار دیگر در بازی Fall Guys: Ultimate Knockout در دسترس است. استودیوی بازی‌سازی Mediatonic تصمیم گرفته تا به ازای پرداخت Crown کاربران، اسکین‌های هیجان‌انگیز Half-Life را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. Alyx یکی از چندین اسکین ولو محسوب می‌شود که به تازگی به فال گایز اضافه شده و اخیرا علاوه‌بر کابران نسخه‌ی استیم، کسانی که با پلتفرم پلی‌استیشن 4 بازی را تجربه می‌کنند، می‌توانند Alyx را داشته باشند. البته برای دریافت این اسکین، بازیکنان باید حداقل ۱۰ Crown داشته باشند.

اسکین ذکر شده از ابتدای انتشار فال گایز در بازی وجود داشت، اما همه نمی‌توانستند آن را خریداری کنند. در واقع بعد از به‌روزرسانی ماه آگوست، تغییرات حساب‌شده‌ای در خریداری اسکین‌های Valve در بازی Fall Guys: Ultimate Knockout ایجاد شد.

خبر خوب دیگر آن است که سازندگان این بازی هیجا‌ن‌انگیز، اسکین Twinklycorn که یک تک شاخ است را به صورت رایگان در دسترس بازیکنان قرار می‌دهند. هنوز تاریخ انتشار این اسکین اعلام نشده اما Mediatonic می‌گوید طی هفته‌های آینده کاربران می‌توانند Twinklycorn را دریافت کنند.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout در فوریه‌ی ۲۰۲۰ توسط استودیوی Mediatonic و شرکت ناشر دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 عرضه شد. این بازی‌ پرطرفدار در سبک بتل رویال و پلتفرمر ساخته شده و توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد این بازی محبوب بیشتر بدانید، می‌توانید نقد و بررسی بازی Fall Guys را از سرگرمی مطالعه کنید. همچنین، تعدادی از ترفندهای کاربردی فال گایز برای کسانی که می‌خواهند در تمام مینی‌گیم‌های این بازی پیروز شوند، در مطلبی جداگانه در دسترس قرار دارد و می‌توانید با کمک آن مهارت خود را بیشتر کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا