تریلر فیلم Dr. Strange 2 لو رفته و طرفداران را شوکه کرد

معنای واقعی دیوانگی در تریلر دنباله Dr. Strange

چندی پیش شایعاتی شنیده شد که خبر از پخش تریلر فیلم Dr. Strange 2 به عنوان صحنه پس از تیتراژ فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست می‌دادند. در اصل این شایعات حقیقت داشتند و امروز شاهد پخش ویدیویی از تریلر فیلم Dr. Strange 2 بودیم. این ویدیو که ظاهرا در سینما توسط تماشاگران فیلم راهی به خانه نیست ثبت شده است، اگرچه از کیفیت خوبی برخوردار نیست اما اطلاعات جالبی را در اختیار طرفداران می‌گذارد.

پس از اتفاقاتی که در چند اثر اخیر دنیای سینمایی مارول رخ داد شرایطی بوجود آمد و درب‌های مولتی‌ورس به این جهان باز شد. می‌توان گفت که این اتفاق نه به دست یک نفر بلکه به دست چندین نفر رقم خورد. در ابتدا در آخرین قسمت سریال وانداویژن شاهد تبدیل شدن واندا مکسیموف با بازی الیزابت اولسون به اسکارلت ویچ بودیم و همانطور که مشاهده شد، او اکنون به کتاب دارک هولد (Darkhold) دسترسی داشته و در فراق دوقلوهای خود ممکن است دست به هر اقدامی بزند.

پس از اتمام استریم این سریال در دیزنی پلاس صحنه بعد از تیتراژ این اثر تغییر کرده و در صحنه جدید به نظر می‌رسید شخصی از آسمان به سمت کلبه واندا حرکت می‌کند. اگرچه هنوز مشخص نیست که آیا این شخص واقعا دکتر استرنج بوده یا نه اما در تریلر لو رفته، دکتر استرنج را می‌بینیم که پس از درگیر شدن در باطلاق مولتی‌ورس احساس می‌کند که برای حل این مشکل به جادوی بیشتری نیاز بوده و به سراغ واندا می‌رود.

واندا جنگلی که در آن زندگی می‌کرد را به باغ زیبایی تبدیل کرده و در ابتدا پس از دیدن دکتر استرنج تصور می‌کند او برای شماتت واندا به علت اتفاقات وست‌وییو آمده اما در حقیقت دکتر از جهان‌های چندگانه با او صحبت می‌کند. در صحنه‌های بعدی این تریلر اسکارلت ویچ را در کامارتاج می‌بینیم که به احتمال زیاد در برقراری دوباره نظم طبیعت به دکتر استنرج کمک می‌کند. 

پس از اتفاقات سریال وانداویژن، در سریال لوکی بود که برای دومین بار واقعیت و نظم جهان ضربه خورد. هنگامی که سیلوی واریانت لوکی، شخص جاویدان یا همان کانگ فاتح را به قتل رساند، شاخه‌های متعدد واقعیت از یکدیگر جدا شده و به علت تشکیل اتفاقات نکسوسی بسیار زیاد واریانت‌های مختلف کانگ بیدار شدند و اکنون با باز شدن در‌ب‌های مولتی ورس به جهان بدون شک به یک‌دیگر حمله کرده و باعث هرج و مرج خواهند شد. 

آخرین اتفاقی که باعث شد تیر خلاص به سمت دیوارهای مولتی‌ورس پرتاب شده و همه چیز بهم بریزد، اتفاقی بود که در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست رخ داد. پس از آنکه میستریو هویت پیتر پارکر را برای مردم فاش کرد اوضاع زندگی مرد عنکبوتی مهربان بهم ریخت و او برای کمک به سراغ دکتر استرنج رفت، با این حال دکتر استرنج نه تنها به او کمک نکرد بلکه با استفاده از طلسمی اشتباهی باعث شد تا در نهایت مولتی‌ورس به جریان بیفتد. 

اکنون عواقب این اعمال را در تریلر فیلم Dr. Strange 2 می‌بینم و علاوه بر اسکارلت ویچ و دکتر استنرج با شخصیت‌های دیگری نیز روبه‌رو می‌شویم که چهره برخی برای ما آشنا بوده و برخی نیز نا آشنا هستند. پیشتر اعلام شده بود که در دنباله فیلم دکتر استرنج شاهد حضور آمریکا چاوز ابرقهرمان جوان کتاب‌های کمیک مارول خواهیم بود و در این تریلر در صحنه‌هایی بسیار کوتاه شاهد اولین نگاه به این ابرقهرمان جدید هستیم. 

با این حال نکته عجیبی که در رابطه با این تریلر لو رفته وجود داشت عدم حضور شخصیت‌های لوکی، سیلوی و موبیوس بود، زیرا طبق اخبار و شایعاتی که در گذشته منتشر شده‌اند به نظر می‌رسد این شخصیت‌ها نیز در دنباله فیلم دکتر استرنج حضور خواهند داشت. 

علاوه بر موارد فوق در این تریلر با شخصی روبه‌رو می‌شویم که برای اولین بار او را در سریال انیمیشنی وات‌ایف دیده بودیم. دکتر استرنج شرور، شخصیتی که با حضور خود در این تریلر طرفداران مارول را به شدت شوکه و هیجان‌زده کرد. ظاهرا در این اثر دکتر استرنج علاوه بر مبارزه با شخصیت شرور اصلی فیلم شوماگوراث باید در مقابل نسخه شرور خود که از جهانی دیگر به این جهان آمده نیز مقابله کند. 

صحنه‌های اکشن و مبارزات زیبای این تریلر لو رفته اگرچه به وضوع قابل دیدن نبودند اما با این حال هوش از سر طرفداران دکتر استرنج برده و اکنون طرفداران مارول منتظر انتشار نسخه با کیفیت این تریلر جذاب هستند. فیلم دکتر استرنج ۲ در تاریخ ششم ماه می برابر با ۱۶ اردیبهشت ماه اکران خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا