1%
  • 0/10

بررسی تریلر فیلم Doctor Strange 2 همراه با ویدیو اختصاصی

ایستراگ‌های تریلر دوم

بررسی تریلر فیلم Doctor Strange 2 همراه با ویدیو اختصاصی ۱۲ ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ فیلم (بررسی ویدیویی) کپی لینک

در بررسی تریلر فیلم Doctor Strange 2 قصد داریم تا در قالب یک ویدیو، تمامی جزئیات و ایستراگ‌هایی که در این کلیپ دیده شد را به صورت اختصاصی برای شما تحلیل کنیم.

فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness نام جدیدترین اثر سینمایی از دنیای سینمایی مارول است که پس از اتفاقات Spider-Man: No Way Home روایت خواهد شد. با این وجود در این اثر سینمایی می‌توانیم شاهد چهره‌های بیشتری از مولتی‌ورس تازه تشکیل شده ماورل باشیم!

در سریال What If..? این مسئله به خوبی توضیح داده شد، سپس نیز No Way Home شاهد اتفاقی بودیم که طی آن، دکتر استرنج سعی کرد تا حافظه مردم را از هویت پیتر پارکر (Peter Parker) حذف کند. اما جادو خطا رفت و ابرشرورهای دو سری گذشته اسپایدرمن به دنیای سینمایی مارول آمدند. حال اینکه دکتر استرنج قوانین واقعیت را بهم زده، صرفا درباره پیتر پارکر و هویت اسپایدرمن نیست! بلکه او باعث وقوع اتفاقات بسیار بیشتری شده که مهم‌ترین آن باز شدن درهایی به جهان‌های موازی است.

در تریلر اول این فیلم دقیقا همین دیالوگ را شینده بودیم که موردو (Mordu) از یک جهان موازی، به استرنج می‌گوید که بهم زدن قوانین واقعیت جهان، بدون مجازات نمی‌ماند. این در حالی است که به جز استرنج، ظاهرا واندا هم خود در رد کردن خط قرمزها دست داشته و جزئیات بیشتر آن را در تریلر دوم می‌توان مشاهده کرد.

در این تریلر جدید، وارینت اسکارلت ویچ، تبدیل شدن به یک ابرشرور تمام معنا، رونمایی از گروه ایلومیناتی و … دیده می‌شود. اما اگر به دنبال بررسی کامل و پیدا کردن تمامی این جزئیات هستید، بهتر است ویدیو اختصاصی زیر را تماشا کنید!

بررسی تریلر فیلم Doctor Strange 2

نظر شما درباره این تریلر و فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness چیست؟ حتما توی سمت کامنت‌ها ایده‌ها و نظر خود را با ما در میان بگذارید، و برای تماشای ویدیوهای بررسی بیشتر درباره جدیدترین آثار مارول، سرگرمی را دنبال کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments