تریلر دوم فیلم Doctor Strange 2 منتشر شد + زیرنویس فارسی

مردآهنی، پروفسور ایکس و ...

تریلر دوم فیلم Doctor Strange 2 به تازگی منتشر شده و چنان که پیداست، در آن می‌توان شاهد اشاره و حضور مخفی انواع شخصیت‌های مختلف از جهان موازی بود! به همین دلیل نیز در این مطلب قصد داریم تا نسخه زیرنویس فارسی این ویدیو و همچنین توضیحات مختصری درباره آن را در اختیار شما قرار دهیم.

فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness یکی از مهم‌ترین آثار دنیای سینمایی مارول در فاز چهارم است که پس از اتفاقات No Way Home روایت شده و عملا ارتباط دنیای اصلی مارول در جهان موازی، که پایه و بنای فاز چهارم است را به تصویر خواهد کشید.

گفته شده که در این فیلم انواع شخصیت‌ها و کاراکترهای مختلف از جهان موازی حضور دارند. افرادی که احتمالا برخی از آن‌ها را پیش‌تر در سایر فیلم‌های مارولی دیده‌ایم و از همین جهت می‌توان گفت که این اثر سینمایی نیز مانند No Way Home از ارزش محتوایی بالایی برخوردار خواهد بود. تا حدی که حتی این شایعه وجود دارد که توبی مگوایر (Tobey Maguire) در نقش اسپایدرمن در داستان جدید دکتر استرنج حاضر خواهد شد!

با این وجود اخیرا یک تریلر تازه از این اثر سینمایی منتشر شده که بسیاری از این شایعات را تا حدودی تایید می‌کند! می‌توانید این تریلر را در زیر با زیرنویس اختصاصی سرگرمی مشاهده کنید.

تریلر دوم فیلم Doctor Strange 2

این تریلر در واقع به نحوی همان جزئیات ویدیو قبلی را کامل‌تر می‌کند. این یعنی صحنه‌هایی در آن دیده می‌شود که برخی از سکانس‌های دیده شده در تریلر اول را طولانی‌تر نشان می‌دهد. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که صحنه‌های جدید و تازه اضافه شده در آن، همگی دارای اطلاعات جالب و جذابی از شخصیت‌های جهان موازی هستند!

در ابتدای تریلر، می‌بینیم که استرنج بعد از بهم زدن نظم مولتی‌ورس در اتفاقات No Way Home، حال کابوس می‌بیند. سپس وانگ (Wong) به او می‌گوید که او درهایی را به سمت جهان‌های موازی باز کرده و به همین دلیل نیز ممکن است هر لحظه دشمنی ناشناخته از یک دنیای دیگر وارد جهان آن‌ها شود.

سپس در سکانسی دیگر، می‌بینیم که استرنج از قدرتی مشابه با اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) برای احضار کردن چند گوی استفاده می‌کند تا آن را روی کتاب دارک هولد قرار داده و سپس به جهانی دیگر وارد شود! پیش‌تر نیز در توضیحات تریلر اول گفته بودیم که این سکانس نشان دهنده جهان‌های مختلفی است که واندا (Wanda) به هرکدام از آن‌ها وارد شده است.

بعد از آن، می‌توانید شاهد ادامه مکالمه‌های بین استرنج و واندا باشید که در آن، استرنج از او درباره مولتی‌ورس سوال کرده بود. واندا می‌گوید که ویژن (Vision) درباره این موضوع برخی ایده‌ها و نظریات مهم را داشته، اما می‌گفته که ارتباط با آن بسیار خطرناک خواهد بود. حرفی که کاملا هم درست است!

سپس همان صحنه جنگی که در کامارتاژ (Camartaj) اتفاق می‌افتد و در تریلر قبلی هم صحنه‌هایی از آن را دیده بودیم، از زاویه دید دیگری مشاهده کنید. شاخ‌های رینترا (Rintrah) در این سکانس دیده می‌شود، اما دیگر از مبارزه آن‌ها صحنه دیگری دیده نخواهد شد. با این وجود، یکی از مهم‌ترین صحنه‌های تریلر، دقیقا بعد از این بخش نشان داده می‌شود.

در صحنه بعدی تریلر دوم فیلم Doctor Strange 2 می‌بینیم که مستر موردو (Master Mordu)، به استرنج اصلی می‌گوید که معذرت می‌خواهد! چرا؟ چونکه او برخی قوانین مربوط به واقعیت در جهان‌های موازی را بهم زده و به همین دلیل، باید مجازات شود! این جمله را ظاهرا پروفسور ایکس، از گروه ایلومیناتی (Illuminati) می‌گوید. آن هم در جهانی که ظاهرا به جای اونجرز (Avengers)، ایلومیناتی متشکل از پروفسور ایکس، مستر موردو و همچنین مرد آّهنی (Iron Man) حضور دارند. این در حالی است که نقش شخصیت مرد آهنی را احتمالا تام کروز (Tom Cruise) بازی خواهد کرد و ما برخی از ربات‌های او را هم در صحنه می‌بینیم.

پروفسور ایکس نیز در سکانس بعدی می‌گوید که باید به او واقعیت را بگوییم، در حالی که مشخص نیست دقیقا چه حقیقتی مدنظر است؟ اینکه باید استرنج MCU به خاطر دخالت در واقعیت کشته شود؟ یا اینکه آن‌ها چه کسانی هستند و احتمالا واندا به جهان آن‌ها حمله کرده است؟ در هر صورت این مورد هنوز مشخص نیست، اما اینکه واندا خود به شخصیت منفی داستان تبدیل می‌شود قطعی خواهد بود!

در تریلر دوم فیلم Doctor Strange 2 صحنه‌ای وجود دارد که واندا به استرنج می‌گوید: تو قوانین را به هم زدی تا به قهرمان تبدیل شوی، اما اگر من آن‌ها را بهم بزنم بد هستم؟ سپس او اظهار می‌کند که این اصلا عادلانه نیست! به همین دلیل نیز در صحنه آخر، می‌توانید نسخه کاملا ابرشرور واندا را ببینید که موهایش سفید شده و حتی چند دست دارد! این در حالی است دو واندا در این اثر وجود دارند که یکی از آن‌ها ظاهرا در کمال آرامش زندگی می‌کند و دیگری همان اسکارلت ویچ جهان اصلی MCU خواهد بود که به ابرشرور تبدیل می‌شود.

به هر حال چیزی که در این تریلر دیده می‌شود، خبر یک اثر سینمایی پر از صحنه‌های جذاب، با شخصیت‌هایی را می‌شود که در حال حاضر نمی‌توانیم تایید کنیم که آن‌ها چه کسانی هستند. با این وجود، اگر از خطر اسپویل نمی‌ترسید و لو رفتن داستان برای خود را می‌خواهید، می‌توانید مطلب پیشنهادی زیر را باز کرده و مطالعه کنید.

همچنین در ویدیو زیر، می‌توانید بررسی ویدیویی و اختصاصی تیم سرگرمی از این تریلر را مشاهده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا