شخصیت لوکی در کنار دکتر استرنج و اسکارلت ویچ ظاهر خواهد شد

مولتی ورس دیوانگی با حضور عامل اصلی!

شخصیت لوکی

طبق گزارش‌های رسیده از سوی برخی از منابع معتمد، به نظر می‌رسد که شخصیت لوکی (Loki) در فیلم Doctor Strange: In The Multiverse of Madness حضور خواهد داشت!

هنگامی که نام فیلم دنباله روایت جداگانه شخصیت داکتر استرنج با نام Doctor Strange: In The Multiverse of Madness اعلام شد، تقریبا تمامی طرفداران متوجه این موضوع شدند که مولتی ورس و ایجاد جهان‌های موازی، هدف بعدی مارول خواهد بود. با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که درست پس از این فیلم، اثر سینمایی دیگری به نام Ant-Man And The Wasp: Quantomania نیز برای فاز چهارم دنیای سینمایی مارول معرفی شد که خبر از حضور کنگ فاتح (Kang The Conquerer) به عنوان شخصیت منفی می‌داد. این کاراکتر در واقع یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های منفی دنیای مارول است که حال به بخش سینمایی آن هم اضافه شده و نقش فوق‌العاده جذابی را هم در سریال Loki بازی کرد!

در آخرین قسمت از سریال لوکی، خط زمانی اصلی به واسطه کشته شدن کنگ که البته با نام He Who Remains معرفی شده بود، شکسته شد. لوکی و سیلوی (Sylvie) بین گرفتن کنترل TVA و یا کشتن کنگ و به وجود آوردن یک مولتی ورس بزرگ حق انتخاب داشتند و از طرفی به دلیل نفرتی که سیلوی از دزدیده شدن جهان کودکی‌اش داشت، او را کشت. درست پس از این صحنه نیز دیدیم که شاخه‌های زمانی جدید از خط زمانی کلی بلند شدند و نهایتا آنچه که کنگ هشدارش را داده بود به وجود آمد! اما کشته شدن این کاراکتر هرگز به معنای از بین رفتن او نیست، بلکه او از قرن ۳۱ میلادی در میلیون‌ها نسخه دیگر باز می‌گردد تا همه چیز را برای دیگر خط‌های زمانی دشوار کرده و کنترل همه را باز هم در دست بگیرد!

کاری که ظاهرا در فیلم Doctor Strange: In The Multiverse of Madness شاهد آن بوده و متوجه خواهیم شد که داکتر استرنج چگونه جلوی این اتفاق بزرگ را خواهد گرفت. البته اینکه کنگ به کلی شکست بخورد عملا دور از انتظار است، اما همچنان اتفافات این فیلم برای پایه‌ریزی یک نسخه دیگر از Avengers ضروری خواهد بود. از طرفی نیز الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) مجددا در نقش واندا ماکسیموف (Wanda Maximoff) در این اثر سینمایی حضور خواهد داشت، اما مشخص نیست که نقش او مثبت است یا که قصد دشمنی با جادوگر اعظم را دارد. علاوه بر آن، با وجود مولتی ورس و پیدا شدن جهان‌های موازی در دنیای سینمایی مارول، به نظر می‌رسد که برخی منابع خبری نیز گزارش از حضور شخصیت لوکی در این فیلم را هم داده‌اند؛ به نحوی که او در کنار داکتر استرنج بوده و سعی می‌کند تا این مولتی ورس بزرگ را حل کند.

شخصیت لوکی در حال حاضر تنها کسی است که از حضور کنگ خبر دارد!

به خاطر دارید زمانی که بروس بنر (Bruce Banner) از سفینه ازگاردین‌ها توسط جادو سیاه هایمدال (Heimdal) به زمین فرستاده شد چقدر درباره دادن خبر حضور ثانوس (Thanos) شوکه شده بود؟ حال تصور کنید که لوکی موضوعی با اهمیت بیشتر از این را متوجه شده و قصد دارد تا این را به دیگران هم بفهماند! دیگرانی که یکی از مهم‌ترین آن‌ها به احتمال بسیار زیاد داکتر استرنج خواهد بود.

با این وجود در قسمت ششم و به عبارتی آخر سریال Loki دیدیم که لوکی به TVA می‌رود اما این همان سازمان قدیمی TVA که در آن حضور داشت نیست! بلکه او به یک جهان دیگر فرستاده شده که در آن کنگ فاتح حکمران بوده و همه چیز را تحت سلطه خود درآورده است. به همین دلیل وقتی که یک گونه دیگر از موبیوس (Mobius) را می‌بیند، هرگز توسط او شناخته نمی‌شود و حتی خود او هم گیج می‌شود. اما خبر فصل دوم این سریال درست پس از تیتراژ پایانی تایید می‌شود تا از سرنوشت لوکی مطلع شویم؛ سرنوشتی که روایت آن احتمالا پس از وقایع فیلم Doctor Strange: In The Multiverse of Madness خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا