#مهسا_امینی

آیا کارگردان Gears of War به فکر توسعه‌ی یک بازی جدید است؟

با داستان زندگی کلیف بلزینسکی همراه شوید

کلیف بلزینسکی

کلیف بلزینسکی (Cliff Bleszinski)، کارگردان بازی‌های ویدیویی، از خاطرات و کتاب جدیدش می‎‎گوید.

بازی LawBreakers اولین اثر کارگردان بازی‌های ویدیویی، کلیف بلزینسکی، و استودیوی باس کی پروداکشنز (Boss Key Productions) به حساب می‌آید. عمده‌ی معروفیت او به دلیل ساخت عنوان Gears of War بوده که به واسطه‌ی ساخت این بازی موفقیت بسیاری هم کسب کرده است. بلزینسکی پس از بسته شدن استودیوی باس کی پروداکشنز، تنها یک بازی دیگر منتشر کرد و بعد از آن به تهیه‌کنندگی تئاتر مشغول شد. او در حال حاضر مشغول نوشتن کتابی در مورد زندگی خود است.

سری Gears of War تحول عظیمی را در بازی‌های تیراندازی ایجاد کرده و این اتفاق به لطف ایده‌پردازی‌ها و خلاقیت‌های کلیف بلزینسکی بوده است. مدتی پیش کلیف بلزینسکی در حساب توییتر خود نوشته بود که در حال خلق یک دنیای تازه است اما نمی‌داند که این دنیا در نهایت فیلم یا بازی خواهد شد. بلزینسکی نزدیک به ۸ سال است که به شغل دیگری روی آورده و در پست توییت دیگری نوشت که نمی‌تواند به فکر خلق کردن دنیای تازه‌ای نباشد و مدام ایده‌های جذابی به ذهنش خطور می‌کند. او هم‌اکنون مشغول نوشتن کتابی است که در آن زندگی خود را شرح داده و به تازگی هم مصاحبه‌ای انجام داده است.

کلیف بلزینسکی در صحبت‌های اخیر خود درمورد مسیر توسعه‌ی بازی LawBreakers و استراتژی قیمت‌گذاری آن می‌گوید. همچنین، به‌نظر می‌رسد او به‌طور کامل از مسیر بازی‌های ویدیویی خارج نشده و به تجربه‌ی بازی‌های مختلف مشغول است. او در صحبت‌های اخیر خود گفته به تازگی دو عنوان ترند شده‌ی Fall Guys: Ultimate Knockout و Among Us را تجربه کرده و زمان خوبی را با آن‌ها سپری کرده است. طبق گفته‌ی کلیف بلزینسکی، او نسبت به روند پیشرفت ویدیوگیم بسیار خوشبین بوده و حتی به بازگشت به دنیای توسعه‌ی بازی‌ها فکر می‌کند.

جالب است بدانید مدتی پیش خبر استریم کردن کلیف بلزینسکی در پلتفرم توییچ منتشر شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا