کلیف بلزینسکی در پلتفرم توییچ استریم خواهد کرد

بعد از ایده‌ی جدید حال نوبت به توییچ رسید

کلیف بلزینسکی در پلتفرم توییچ استریم خواهد کرد نیکان صبوری ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
کلیف بلزینسکی توییچ

خالق بازی Gears of War یعنی کلیف بلزینسکی به صورت رسمی اعلام کرد که به زودی کانال توییچ خود را راه‌اندازی می‌کند.

بدون شک سری Gears of War تحول عظیمی را در بازی‌های تیراندازی ایجاد کرده و این اتفاق به لطف ایده‌پردازی‌ها و خلاقیت‌های کلیف بلزینسکی اتفاق افتاده است. همانطور که می‌دانید، در سال ۲۰۱۲ میلادی بلزینسکی از شرکت Epic Games خارج شد و در حالی که گفته بود دیگر به این صنعت باز نخواهد گشت، استودیوی بازی‌سازی به نام Boss Key Productions را در سال ۲۰۱۴ میلادی خلق کرد. استودیوی او اولین بازی خود را به اسم Lawbreakers تولید کرد که متاسفانه نتوانست موفقیت‌های بازی‌های قبلی کلیف را‌ کسب کند و استودیوی Boss Key Productions و این بازی Lawbreakers هر دو لغو شدند.

چندی پیش کلیف بلزینسکی در توییتر نوشته بود که در حال خلق یک دنیای تازه است اما نمی‌داند که این دنیا در نهایت فیلم یا بازی خواهد شد. بلزینسکی نزدیک به ۸ سال است که به شغل دیگری روی آورده و در پست توییت دیگری نوشت که نمی‌تواند به فکر خلق کردن دنیای تازه‌ای نباشد و مدام ایده‌های جذابی به ذهنش خطور می‌کند. 

او تصمیم دارد که برای کاهش فشار حاصل از قرنطینگی در پلتفرم توییچ استریم کند. او نوشت:

قرنطینه شدن من بالاخره طاقتم را سرآورده و همین باعث شد که من برای پخش زنده در توییچ آماده شوم. البته این اتفاق به لطف تماس‌های تصویری رخ داده که ظاهر شدن جلوی دوربین را برای من راحت کرده است.

هنوز مشخص نیست که او برای توییچ چه برنامه‌ای دارد و حتی هنوز هیچ تاریخی برای ظاهر شدن در این پلتفرم را ارائه نداده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا