سازنده‌‌ی Gears of War روی یک آی‌پی جدید کار می‌کند

افراد به نامی در این پروژه سهیم هستند

بازی Gears of War

کلیف بلزینسکی، سازنده‌ی باتجربه و شناخته‌شده‌ی سه نسخه‌ی اول فرنچایز Gears of War و پروژه‌های دیگری از استودیوی سابق خود به نام Boss Key Productions، در حساب توییتر اعلام کرد که در حال کار روی یک آی‌پی جدید است.

بلزینسکی از زمان بازگشت به صنعت ویدیوگیم در سال ۲۰۱۴، مسیر سختی را پشت سر گذاشته است. او در سال ۲۰۱۲ از اپیک گیمز کناره‌گیری کرد و در سال ۲۰۱۴ استودیوی Boss Key Productions را تاسیس کرد. سپس بازی شوتر قهرمان-محور  Lawbreakers را در سال ۲۰۱۷ و عنوان بتل رویال با تم دهه‌ی هشتاد میلادی به نام Radical Heights را در سال ۲۰۱۸ به انتشار رساند.

با وجود نقدهای مثبتی که Lawbreakers دریافت کرد، هر دوی این عناوین از نظر تجاری با شکست رو به رو شدند که در نهایت به بسته شدن استودیوی Boss Key در سال ۲۰۱۸ منجر شد. این اتفاق دقیقا یک ماه پس از انتشار دومین عنوان این استودیو رخ داد و به این ترتیب پشتیبانی از هر دو بازی به اتمام رسید. بلزینسکی با ساخت دو بازی شوتر باعث شد که اپیک گیمز در نهایت Unreal Engine را خلق کند. او همچنین در پروژه‌های شناخته‌شده‌ی دیگر این شرکت از جمله Shadow Complex، Bulletstorm نقش داشته است.

خبر جدید: من رسما با Alex de Campi و Sandi Jarrell در حال کار روی یک آ‌ی‌پی جدید هستیم. فعلا این تنها چیزی است که می‌توانم بگویم. هر دوی این افراد همکاران فوق‌العاده‌ای هستند.

بلزینسکی جزئیات دیگری از این پروژه همچون پلتفرم‌های مورد نظر، تاریخ تقریبی انتشار یا سبک بازی در اختیار کاربران قرار نداد. با این حال با توجه به این توییت می‌دانیم که وی Alex de Campi و Sandy Jarrell، از طراحان کمیک را برای کار روی این عنوان استخدام کرده است. با توجه به اینکه اطلاعات بیش‌تری در دسترس نیست، به نظر می‌رسد که این آی‌پی هنوز در مراحل اولیه‌ی تولید به سر می‌برد یا بخشی کوچکی از طراحی آن طی شده است.

با توجه به اخبار منتشر شده، گمان می‌رود که قرار نیست به این زودی‌ها خبری از آی‌پی جدید بلزینسکی بشنویم و بهتر است امیدوار باشیم این بازی به سرنوشت Lawbreakers و Radical Heights دچار نشود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا