Black و Xuan از تیم T1 بازی Dota 2 حذف شدند

T1 به دنبال یک تیم جدید

Black و Xuan از تیم T1 بازی Dota 2 حذف شدند نیکان صبوری ۰ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
Black و Xuan تیم T1

طبق اعلامیه‌ی سایت تیم T1 بازیکنان Black و Xuan از این تیم حذف شدند.

دو هفته پیش بود که تیم T1 که بیشتر با نام SK Telecom T1 شناخته می‌شود، ۴ بازیکن تازه به ترکیب خود اضافه کرد. بازیکنان Black^ ،inYourdreaM ،Jhocam و Xuan کسانی هستند که به تازگی به این تیم پیوستند و خودشان را برای اولین بازی آماده کرده‌اند اما به نظر می‌رسد که این ترکیب جدید نتایج مثبتی برای T1 نداشته و به همین دلیل مسئولین این تیم تصمیم به حذف دو تن از بازیکنان خود گرفتند.

طبق اعلامیه‌ای که در سایت تیم T1 گذاشته شد، دو تن از بازیکنان جدید، دومینیک ریتمایر (Black) و گوو ییژوان (Xuan) کسانی هستند که از ترکیب تیم حذف شدند. بسیاری احتمال می‌دهند که این دو نفر به دلیل عمکلرد ضعیفشان در مرحله‌ی مقدماتی رویداد ONE Esports Dota 2 Invitational Jakarta، از تیم اخراج شدند. T1 در مورد این باخت در توییتر نوشت:

ما نتوانستیم که بهترین چیزی که تیم ما لایق آن است را به نمایش بگذاریم و باعث شد که در مرحله‌ی مقدماتی (Qualifiers) حذف شویم. از تمام طرفداران که ما را حمایت کرده‌اند تشکر کرده و سعی می‌‎کنیم در مسابقات آینده به بهترین شکل ممکن برگردیم.

Black بازیکن ۲۶ ساله‌ی آلمانی است که از سال ۲۰۱۱ میلادی تاکنون در تیم‌های بسیار زیادی حضور داشته و چندین عنوان قهرمانی در کارنامه‌ی خود دارد. Xuan بازیکن دورگه‌ی کانادایی و چینی است که به عنوان یکی از جوان‌ترین چهره‌های آمریکای شمالی در Dota 2 به حساب می‌آید.

در نهایت باید صبر کنیم و ببینیم که تیم T1 چه کسانی را جای این دو نفر خواهد آورد. در حال حاضر این تیم بدون Carry و Support است. تیم T1 با توجه به برند معتبری که دارد، می‌تواند به یک حریف جدی برای دیگر تیم‌ها در مسابقات Dota 2 تبدیل شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا