دهمین رویداد The International بازی Dota 2 با تاخیر مواجه شد

تاریخ جدید نامعلوم است

دهمین رویداد The International بازی Dota 2 با تاخیر مواجه شد نیکان صبوری ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
تاخیر رویداد The International

شرکت بازیسازی Valve به صورت رسمی اعلام کرد که رویداد The International 2020 بازی Dota 2 با تاخیر روبه‌رو شده و احتمالا در سال ۲۰۲۱ شاهد برگزاری آن باشیم.

رویداد The International بدون شک، یکی بزرگ‌ترین رویداد‌ها در ورزش‌های الکترونیک به حساب می‌آید. این مسابقات در واقع آخرین مقصد تیم‌های حرفه‌ای Dota 2 است که با سیاست‌گذاری‌های شرکت Valve هر ساله شاهد افزایش جایزه‌ی نقدی این رویداد هستیم.

The International سال ۲۰۲۰ میلادی، مانند دیگر رویداد‌های قبلی بسیار جذاب خواهد شد اما به نظر می‌رسد که طرفداران و علاقه‌مندان باید برای مشاهده‌ی این رویداد بزرگ مدت طولانی‌ای صبر کنند. شرکت Valve که به عنوان برگزارکننده‌ی اصلی این مسابقات شناخته می‌شود، به صورت رسمی اعلام کرد که دهمین رویداد The International بازی Dota 2، در تابستان امسال برگزار نشده و احتمالا سال ۲۰۲۱ شاهد آن باشیم. این شرکت بیانیه‌ی زیر را در مورد رویداد فوق منتشر کرد:

پس از بررسی در مورد وضعیت بهداشت جهانی که از ویروس COVID-19 ناشی شده، تصمیم سختی در مورد مسابقات The International گرفتیم. ما می‌خواهیم این رویداد را با تاخیر مواجه کنیم. همچنین در مورد تاریخ جدید مسابقات، بررسی‌هایی انجام دادیم ولی به احتمال زیاد، برگزاری دهمین رویداد The International در سال ۲۰۲۱ امکان پذیر خواهد بود. با توجه به پیشرفت ویروس کرونا و مشکلاتی که برای سفر‌های تیم‌ها به وجود آمده، فکر نمی‌کنیم، بتوانیم مسابقات را در آینده‌ی نزدیک احیا کنیم. در حال حاضر در حال بهینه کردن امتیازات مسابقات Dota 2 (که بیشتر با نام Dota Pro Circuit شناخته می‌شود) هستیم و به زودی، اطلاعات تکمیلی را ارائه خواهیم داد.

در ادامه، ذکر شد که میزان جایزه‌ی مسابقات مانند دیگر رویداد‌های قبلی، مشارکتی خواهد بود. مخاطبین بازی Dota 2 با خرید Battle Passها می‌توانند در افزایش مبلغ نقدی مسابقات کمک کنند. هر شخصی که Battle Pass خریداری کند، ۲۵ درصد پول پرداخت شده به مسابقات اختصاص داده می‌شود. این سیاست جدید از سال ۲۰۱۳ میلادی شروع شد که جایزه‌ی نقدی مسابقات را به شکل چشمگیری افزایش داد. آخرین رویداد The International توانست، مبلغی بیش از ۳۴ میلیون دلار را بدست بیاورد. برنده‌ی سال گذشته یعنی تیم OG توانست ۴۵ درصد این مبلغ را از آن خود کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا