ثبت نام مسابقات جام ایران ۹۹ بازی زولا با جایزه‌ی ۵۰ میلیونی آغاز شد

تنها ۵۱۲ تیم مجاز به شرکت در مسابقه هستند

ثبت نام مسابقات جام ایران ۹۹ بازی زولا با جایزه‌ی ۵۰ میلیونی آغاز شد بهزاد شعبانی ۲۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
ثبت نام مسابقات جام ایران ۹۹

ثبت نام مسابقات جام ایران ۹۹ بازی زولا از امروز آغاز شده است؛ نکته‌ی جالب توجه در مورد این مسابقه جایزه‌ی آن است که امسال به مبلغ ۵۰ میلیون تومان می‌رسد.

به گفته‌ی محمد مظفریان، مدیر بخش ورزش‌های الکترونیک بازی زولا در ایران از این پس شاهد رقابت‌های سالانه‌ای تحت عنوان «جام ایران» خواهیم بود که طی آن تیم‌های علاقه‌مند به بازی Zula می‌توانند در آن شرکت کنند.

اگر به شرکت در این مسابقات علاقه دارید، به خاطر داشته باشید که تنها ۵۱۲ تیم مجاز به شرکت در جام ایران ۹۹ بازی زولا هستند و از این لحاظ، محدودیت برای ثبت نام وجود دارد؛ پس لازم است که هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت نام در جام ایران ۹۹ بازی Zula اقدامات لازم را انجام دهید.

این ۵۱۲ تیم به جز تیم‌های راه یافته به لیگ قهرمانان زولا، با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و هشت تیم برتر، وارد مرحله‌ی ۱/۱۶ خواهند شد. این هشت تیم به روش سوییس سیستم با تیم‌های لیگ قهرمانان زولا به رقابت خواهند پرداخت.

این روند تا جایی به صورت آنلاین ادامه پیدا می‌کند که ۸ تیم برتر مسابقات جام ایران ۹۹ بازی زولا مشخص شوند؛ از این مرحله به بعد، تیم‌های برتر باید در محل برگزاری مسابقات حضور یابند تا به صورت حضوری در مقابل همدیگر صف‌آرایی کنند.

توجه داشته باشید هر تیم مجاز به استفاده از حداکثر ۵ بازیکن در بازی‌ها خواهد بود؛ همچنین می‌توانید دو نفر را به عنوان یار ذخیره برای شرکت در این مسابقات، معرفی کنید. لازم به ذکر است که این بازی‌ها در حالت خرابکاری برگزار می‌شوند.

همان طور که پیش از این هم اشاره شد، یک جایزه‌ی بزرگ و کم‌سابقه برای مسابقات جام ایران ۹۹ بازی زولا در نظر گرفته شده است؛ جایزه‌ای که برای این رقابت‌ها از سوی مسئولان برگزاری مسابقات Zula تعیین شده، به ۵۰ میلیون تومان می‌رسد که در هفته‌ی آینده، اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

برای ثبت نام در مسابقات جام ایران ۹۹ بازی زولا می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

بازی Zula اثری در سبک تیراندازی اول شخص و چندنفره‌ی آنلاین است که به صورت کاملا رایگان توسط شرکت سورنا گیمز در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار گرفته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

24 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا