ماه انتشار بتل رویال زولا سرانجام مشخص شد؛ انتشار جزئیات جدید از گیم‌پلی

این مد هم اکنون فاز تست را پشت سر می‌گذارد

ماه انتشار بتل رویال زولا سرانجام مشخص شد؛ انتشار جزئیات جدید از گیم‌پلی سورنا رضایی ۸۵ ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
ماه انتشار بتل رویال زولا

انتظاری طولانی به انتها رسید و استودیو سورنا گیم سرانجام ماه انتشار بتل رویال زولا را برای کاربران ایرانی اعلام کرده است.

سورنا گیمز بهمن سال ۱۳۹۸ یک رویداد بزرگ برگزار و در جریان آن از مد بتل رویال زولا رونمایی کرد. استودیو ایرانی قصد داشت بتل رویال را در تابستان ۹۹ در دسترس کاربران قرار دهد که همه‌گیری ویروس کرونا و اجرای محدودیت‌های اجتماعی، باعث شد پروژه با فراز و نشیب‌های فراوانی مواجه شود. با عقب افتادن تاریخ انتشار، سورنا گیمز ترجیح داد در قبال بتل رویال سکوت کرده و صحبتی به میان نیاورد. البته هر از چند گاهی یک خبر با محوریت آن منتشر می‌کرد تا به علاقه‌مندان اطمینان خاطر دهد مد بتل رویال در دست توسعه بوده و پس از رفع نواقص، در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

سورنا گیمز به انتظارها خاتمه داد و سرانجام ماه انتشار بتل رویال زولا را اعلام کرد. حالت بتل رویال در نیمه‌ی دوم خرداد ماه ۱۴۰۰ به بازی آمده و کاربران می‌توانند به تجربه آن بپردازند. قبل از اینکه مد بتل رویال به صورت عمومی در دسترس قرار بگیرد، شاهد برگزاری یک بتا خواهیم بود که اطلاعات تکمیلی پیرامون چگونگی شرکت و زمان برگزاری‌اش در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد. تیم روابط عمومی سورنا گیمز در بخش دیگری از بیانیه مطبوعاتی خود تاکید کرد بتل رویال هم اکنون فاز تست را پشت سر می‌گذارد. همچنین جزئیات تازه‌ای از گیم‌پلی بتل رویال به اشتراک گذاشته شده که در ادامه قابل مطالعه است.

  • ظرفیت نقشه بتل رویال ۶۴ کاربر بوده و علاقه‌مندان می‌توانند در حالت‌های تک نفره، دو نفره و پنج نفره به رقابت با دیگران بپردازند.
  • وسایل نقلیه (ماشین و قایق) به بازی اضافه شده و می‌توان از آن‌ها برای جابجایی بین نقاط مختلف نقشه بهره برد.
  • به درخواست کاربران، نیاز به فشردن یک دکمه خاص برای باز کردن جعبه‌ها مانند Airdrop حذف شده و به محض نزدیک شدن، می‌توان آیتم‌ها را برداشت.
  • نقشه و مد بتل رویال نسبت به نمایش‌های گذشته بهینه‌تر شده تا عملکرد فنی بهتری را روی رایانه‌های شخصی مختلف شاهد باشیم.
  • اضافه شدن لانچر نارنجک دودزا و نارنجک سمی
  • اضافه شدن کالیبر ۰.۵ میلی متر برای سلاح‌های اسنایپ
  • اضافه شدن زیپ لاین‌های دو طرفه بین نقاط مختلف نقشه

در انتها، تاکید می‌کنیم منتظر اخبار بیشتر از بتل رویال زولا طی هفته‌های آتی باشید. همان طور که می‌دانید بازی Zula اثری در سبک تیراندازی اول شخص است که مد چندنفره‌ی آنلاین آن، سال‌هاست به صورت رایگان در اختیار کاربران ایرانی قرار گرفته و همان طور که پیش از این هم اشاره شد، تا چند روز دیگر، شاهد اضافه شدن مد بتل رویال آن نیز خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

85 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا